enes batur - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

enes batur

bir ara o kadar övmüştü ki tüm evi islam rengine boyamıştım.

ama şu tonu bir türlü yakalayamıyorum

6fe99aed-6a8a-4b68-b945-2bdd5f226034-jpeg.65342

Hayallerinde gaysin gerçek hayatta muhasebeci iki çocuk babası kırsalda yaşayan mazbut bir adamsın yediğin yeter milleti bir de peşimi bırak her girdiğimde benimle ilgili yazdığın, yaptığın bir şey görüyorum pampa
sana göre kafayı seninle yemiş, takıntılı biriyim dimi ?

ama kendine şu soruyu sormuyorsun, enes baturun konusunda ne işim var?

ısrarla göz önünde durup insanları ismail enver fotoğrafın ile kışkırtıp, baştan çıkartıyorsun.

Muzoya soru sormak için bu başlığa girmişim bana musallat olmanla ne ilgisi var ki :(

muzoya soru sormak için mi yoksa konuya girip, tüm üyelerin dikkatini üstüne çekmek için mi?

dürüst olmak sana birşey kaybettirmez keza paşamızda zaten star ışığı fazlasıyla mevcuttu.

146d8154-c219-4e06-812f-db3bfe724295-m.jpg

ismail enverin arkasındaki kurt bile paşamızdan yayılan ağır erkeksi kokuyu aldığı için ulumuş

muzoya soru sormak için mi yoksa konuya girip, tüm üyelerin dikkatini üstüne çekmek için mi?

dürüst olmak sana birşey kaybettirmez keza paşamızda zaten star ışığı fazlasıyla mevcuttu.

146d8154-c219-4e06-812f-db3bfe724295-m.jpg

ismail enverin arkasındaki kurt bile paşamızdan yayılan ağır erkeksi kokuyu aldığı için ulumuş
Yoo ne yani hiç yazmayalım mı onu mu demek istiyorsun beni zaten takan yok ki nasıl bir kafa yapın var yahu ayrıca kişi kendinden bilir işi

Üst Alt