Enes Ünal Resmen Villarreal'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Enes Ünal Resmen Villarreal'de!

Asın bayrakları

an1LVWn_700b.jpg

5 milyona mı almıştı city nedir. Abi millet aldıgı her adamdan kar ediyor. Bizde 2 milyon üste koyup satacaz diye canımız cıkıyor

Ya allah askina super ligde kume dusme esigindeki bursadan alma ile city den oyuncu koparmanin bedeli ayni mi olur

ben bu islerden anlamiyor sayardim kendimi ama hakkaten cehalet kol geziyor

NS resmen benim fifa'da falan yaptığım kariyeri takip ediyor. ben de banko önce yeteneklerimi kasmak için hollanda ligine orada gelişince de villareal ya da betis'e geçerdim.

tabii ben sonrasında oyunu kapatıp yatıyorum, o gerçekten yaşıyor.

Ya allah askina super ligde kume dusme esigindeki bursadan alma ile city den oyuncu koparmanin bedeli ayni mi olur

ben bu islerden anlamiyor sayardim kendimi ama hakkaten cehalet kol geziyor

City den önce lig farkı zaten. Buradaki sorun aldığımız oyuncuların geri dönüşünün olmaması. En basit örnek Chedjou. 6-6,5 milyon € verdik bonservisine, bedava gönderiyoruz. Kaç tane oyuncudan bonservis kazandık? Mesele kar etmek değil. En azından aldığın bonservise yakın bir bonservisle elinden çıkarmak. Biz bonservisleri hava parası olarak vermekten vazgeçmeliyiz. Oyuncuyu alırken satışını da düşünüp ona göre maaş vermeliyiz. Maaş politikası yüzünden elimizde patlıyor hepsi. Yönetim becerikli olsa Galatasaray ın şu an yerlerde olan marka değeri eski ihtişamlı günlerine dönse hiçbir oyuncudan zarar etmeyiz. Çünkü akıllı değil komisyonlu yönetiliyoruz.

City den önce lig farkı zaten. Buradaki sorun aldığımız oyuncuların geri dönüşünün olmaması. En basit örnek Chedjou. 6-6,5 milyon € verdik bonservisine, bedava gönderiyoruz. Kaç tane oyuncudan bonservis kazandık? Mesele kar etmek değil. En azından aldığın bonservise yakın bir bonservisle elinden çıkarmak. Biz bonservisleri hava parası olarak vermekten vazgeçmeliyiz. Oyuncuyu alırken satışını da düşünüp ona göre maaş vermeliyiz. Maaş politikası yüzünden elimizde patlıyor hepsi. Yönetim becerikli olsa Galatasaray ın şu an yerlerde olan marka değeri eski ihtişamlı günlerine dönse hiçbir oyuncudan zarar etmeyiz. Çünkü akıllı değil komisyonlu yönetiliyoruz.

Biz butun gideri sadece uefa ve tff gelirleri , yayin ve mac gelirleri ile finanse etmeye calisiyoruz , bu da yapilabilir ama giderlerinin mantikli rakamda kalmasi kaydiyla

eger sen hem bu yuklu transfer maliyetlerine girer hem de basarisiz olursan , o paralari bir sekilde odeyecegin icin yuksek faizden borclanmaya mecbur kaliyorsun

bu isin basa bas noktasini kimse bilmedigi icin , kimisi benim gibi hic almayin der , kimisi kim varsa alin kendini amorti eder der, kimisi sneijder muslera drogbayi alin ama cok da acilmayin der

bunlarin belirli bir dogrusu yok , dogrular anca bilanco doneminde aci sekilde belli ediyor kendini

ched guzel ornek , sneijder , drogba , muslera , hepsi asiri maliyetler aslinda , bu adamlarin senelikleri ve bonservislerini topla , feci maliyet

e sen bir de uzerine selcuklar olcanlar tariklar serdar ve erenler eklersen

juventus cl sampiyonu olsa uefa geliri ile anca finanse eder bu rakamlari

ki bir de basarisizsin , stadin bos , yayin gelirin gorece dusuk avrupadaki yarismak istedigin ulkelerin liglerinden , uefa gelirin yok

basa cikabilir misin bunla , hayir

tek caren oyuncu satmak , cunku iyi takim kurunca basarili olman halen bir olasilik , senle beraber baska o amaci kovalayanlar da var , 2014 ornegi , kagit uzerinde en guclu kadro ama sampiyon olamadik

ama bruma satilirsa gelecek 18 milyon elde hazir para . Bu firsatlari kac kere kacirdik

servet e marsilya 8 milyon euro vermisti hatirlayin , satmadik , sonra hamburg macinda kewell dan stoper yaptik meirayi satip

bari meirayi satiyorsan serveti de sat

sat abi sat . Satmadan donmez bu cark artik

Üst Alt