Enes Ünal Valencia ile Anlaştı İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Enes Ünal Valencia ile Anlaştı İddiası!

1464120_dcf73e92d2753ef6659151fe9f9117ea.jpg

Milli gururumuz Enes Ünal, önümüzdeki sezon İspanya'nın Valencia takımında kiralık oynayacak.

Tıpkı Twente’de olduğu gibi Valencia’da da kiralık olarak forma giyecek olan Enes’in satın alma opsiyonu ise 40 milyon Euro olacak. Bonservisi İngiliz ekibi Manchester City’de olan milli futbolcu, bu sene forma giydiği Twente’de 33 maçta 19 gol attı. Enes Ünal, Twente’de ayrıca yılın futbolcusu ödülünü almıştı.

ARDA TURAN VE EMRE ÇOLAK’A RAKİP OLDU
Genç santrfor Hollanda’nın Twente takımında sergilediği iyi performansla dikkat çekti. Böylelikle İspanya La Liga’da Barcelona futbolcusu Arda Turan ve Deportivolu Emre Çolak’tan sonra Enes Ünal’ı da Valencia’da izleyeceğiz. Ünal, eski Fenerbahçeli Luis Nani ile takım arkadaşı olacak. Ligde bu sezon kötü günler yaşayan Valencia takımı, ligi 46 puanla 12. sırada bitirdi.

İSPANYOLLAR DA DUYURDU
Enes Ünal’ın Valencia tarafından istenmesi ve kiralık olarak forma giyecek olması İspanyol basınını da harekete geçirdi.
Enes Ünal’ın Valencia transferinin ardından yeni gelişmeler yaşanıyor.
İspanya basınında da yankı bulan Enes Ünal haberi özellikle Valencia basınının detay vermesine sebep oldu. Valencia Klübü CEO’su Mateu Alemany ve Futbol Direktörü Jose Manuel Alesanco’nun gün içinde Manchester’a uçtuğu yazıldı. Valencialı yöneticilerin Manchester şehrine niye uçtuklarını araştıran İspanyol basını DHA’nın Enes Ünal haberinin ardından sebebini öğrendiler. Valencialı yöneticilerin milli futbolcunun transferi ve Beşiktaş’ın da transfer listesinde olan Mangala için Manchester’a gidildiğini belirtildi. İspanya basını şimdi gelişmeleri takip ediyor.

Son dakika: Enes Unal Valencia ile anlaştı – AMK Spor

İnşallah başarılı olur. Şöyle 15 gol bandında sezonu tamamlarsa çok iyi olur. Eredivisie ölçü değil bence. Altidore'un yaptıkları ortada.

Villareal galiba Valencia değil ama inşallah yolu açık olur. Keşke kendi takımımızda da yıldızlaşmalarına dünyaca tanınmalarına ortam yaratabilsek bu çocukların. İnsan kendi çocuklarının başarılı olduğunu görmek istiyor.

Villareal galiba Valencia değil ama inşallah yolu açık olur. Keşke kendi takımımızda da yıldızlaşmalarına dünyaca tanınmalarına ortam yaratabilsek bu çocukların. İnsan kendi çocuklarının başarılı olduğunu görmek istiyor.

Önce Villareal talip olmuş. Daha sonra Valencia da talip olunca Enes Valencia'yı seçmiş.

Önce Villareal talip olmuş. Daha sonra Valencia da talip olunca Enes Valencia'yı seçmiş.

Benim gördüğüm bunlar, Valencia'yı Türk basını söylüyor galiba, bakalım.

Manchester City forward Enes Ünal (20) is set to join La Liga side Villarreal. [@EnriqueGarciaED]

Enes Ünal is close to joining Villarreal on a permanent deal, with City having an option to buy him back for two years. [@EnriqueGarciaED]

Villarreal are discussing a fee in the region of €10m for Ünal with City, who will look to include a €25m buy-back clause. [Plaza Deportiva]

Enrique García‏ @EnriqueGarciaED
#Fichajes | El delantero Enes Ünal llegaría traspasado al Villarreal procedente del City

Son düzenleme:
Benim gördüğüm bunlar, Valencia'yı Türk basını söylüyor galiba, bakalım.

Manchester City forward Enes Ünal (20) is set to join La Liga side Villarreal. [@EnriqueGarciaED]

Enes Ünal is close to joining Villarreal on a permanent deal, with City having an option to buy him back for two years. [@EnriqueGarciaED]

Villarreal are discussing a fee in the region of €10m for Ünal with City, who will look to include a €25m buy-back clause. [Plaza Deportiva]

Enrique García‏ @EnriqueGarciaED
#Fichajes | El delantero Enes Ünal llegaría traspasado al Villarreal procedente del City

Marca falan haber geçti. Anlaştı Valencia ile.

Valencia: En Turquía dan por cerrada la cesión de Enes Unal al Valencia | Marca.com
[BOMBAZO] Enes Unal posible fichaje del Valencia CF | futbolistos

Valencia'ya giderse çıplak Şener Şen fotosu koyacak mısın avatarına? :D

Avatarımda zaten o var. Ben kesinlikle oraya veya buraya gidecek demedim ki. Valencia iddiası birtek Türk basınında var, bir de Türk basınına göre diye referans veren İspanyolca haberde. Onu da menajeri dün yalanlamış.

City kaynakları Valencia'dan bahsetmiyor Villarreal diyor, onu diyorum. Oyuncunun transfer görüşmelerini ben yapmıyorum ki.

Son düzenleme:
Millet fena zeki lan nasil olsa bonservisini almasakta olur kafasiyla 1 sene etinden sutunden yararlanacaklar. Ucgen biciminde kazan-kazan durumu.
Dunya uzerinde tek mal gibi yonetilen kulup biziz galiba

Üst Alt