Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar Trafik Kazası Geçirdi

Galatasarayli futbolcu Engin Baytar, Tuzla'da agir bir trafik kazasi gecirdi. Araba ile takla atan oyuncuda hafif yaralanma var

tribundergi

Cevap: Son Dakika | Engin Baytar Trafik Kazasi Geçirdi

Üzülüyorum cocuğa yaa. Basına gelmeyen kalmadı. İnşallah toparlanır.

ohhh be rahatladım hafif yaralanma var, önemli değil, ödüm koptu hürriyetde gördüm hafiflikten bahsetmemişler tek yazan şey arabanın haşat olduğu

İlk önce ağır yaralı denmişti neyse ki hafif yaralıymış. Yüreğim ağzıma gelmişti. Geçmiş olsun Baytar.

yazik ya.. belliki akli baya gitmis o olaydan sonar gecmis olsun piskopat

Araba neydi ki, sağlam iyi birşeyse taklada pek sıkıntı olmaz. Geçmiş olsun Engin, nazardır nazar.

Nasıl takla attı anlamyorum futbolcular bmw den aşağı araca binmezler ki bmw nin takla atması imkansıza yakın bir şey.

Geçmiş olsun. Bir tatile falan çıkıp kafasını dinlesin. Üstünde aksilik var adamın.

gecmis olsun.Engini tez zamanda evlendirmek lazim arkadas.tek sorun budur.evlensin coluk cocuga karisin degisir.

Antu'da şimdi bir yorum gördüm,Engin Baytar başlığında burada alıntı yapsam bile ceza alırım.

Bu adamlar hakketten insan değil.Rakip makip de olamazlar.''Maalesef ölmemiş'' diyen insan olduğunu sanan bir kişi var orada, yanına da küfür etmiş bir de.

Allah cidden böylesine insalıktan çıkanları islah etsin ,başka bir şey demiyorum :mad:

PC'ye yumruk atacağım şu an nerdeyse :mad:

Nazar degdi en sonunda.

4e6fa7f5d52347d9ae4521baf17ad8ee_1302455277.jpg

Üst Alt