# Engin Baytar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Engin Baytar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: G.Saray Trabzonlu bir ismi daha kapıyor

kesinlikle gelmesin çok disiplinsiz kendi memleketi ve kendi memleketinin en iyi hocası bile onu adam edemediyse fatih terim hiç edemez. engin anadolu takımlarının topçusu istanbulda söner

haber metnine bakarmısınız trabzonla zaten bozuk olan aramızı iyice açmak için maksatlı yapılmış bir haber

O saç modelini değiştirmeden hiçbir klüple görüşmesin mümkünse.

yalnız şenol güneş biraz yumuşak yapılı bi adam ona dikleniyordu engin ama fatih hocaya yemez emrezik gibi dayağı yer valla hocadan engin çok yetenekli ama arızası büyük :D

Ben beğeniyorum bu adamı.Sağ kanat,sol kanat ofansif orta saha 3 mevkde birden oynayabilen ayrıca savunma yönüde olan bir oyuncu.İbrahim Akın geleceğine Engin Baytar gelsin.Ayrıca burada yapamaz öyle hareketleri.

Çok yetenekli ama sorunlu

Risk taşıyan bir transfer olur

Ama olursa da niye oldu demem

Hatta sevinirim diyebilirim

ben gelirse çok başarılı bir performans göstereceği kanaatindeyim.Selçuk,Ceyhun ve Engin hele ki 11'de oynarlarsa birbirlerini tanıdıkları için bir performans artışı olucaktır.

Yetenekli oyuncu.Biraz sorunlu ama gelmesini ister miyim?Evet,isterim.

Isterse Messi olsun, ama ben kafasi yuzde yuz calismayan bir adami kadroda gormek istemem

Saatli bomba gibi, Senol hoca idare etmeyi basardi diye bu riski almam

Burasi Galatasaray yahu, futbolun teknik yonu disinda adamin karekteri de uygun olcak

Cevap: # Engin Baytar

Çok yetenekli. Ben isterim gelmesini. Eğer Fatih hoca bile adam edemezse zaten direkt lisansını iptal ederler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt