# Engin Baytar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Engin Baytar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Engin Baytar

batuhan 2.yetenek var ama karakter sıfır.zibidinin teki.böyle adamları ne yapalım biz.

Kazim etkisi yaratirsa Engin'e laf atanlarin ne diyecegini düsünemiyorum bile :asd:

Arda

Engin

Culio

Emre Colak

Aydin

Pino

Kazim

Pino ve Kazim aslinda sag kanatta oynuyorlar ama sol kanatta oynadiklarini gördük, etkili olmuslardi.

bukadar sol kanat oyuncusu olan ilk takim biz oluruz herhalde engin'de gelirse. Muslera,1 Ön Libero, 1 Sag Kanat ve 1 Forvet kesinlikle alinmali , yoksa bu sezonuda cöpe atabiliriz.

Kazim etkisi yaratirsa Engin'e laf atanlarin ne diyecegini düsünemiyorum bile :asd:

Arda

Engin

Culio

Emre Colak

Aydin

Pino

Kazim

Pino ve Kazim aslinda sag kanatta oynuyorlar ama sol kanatta oynadiklarini gördük, etkili olmuslardi.

bukadar sol kanat oyuncusu olan ilk takim biz oluruz herhalde engin'de gelirse. Muslera,1 Ön Libero, 1 Sag Kanat ve 1 Forvet kesinlikle alinmali , yoksa bu sezonuda cöpe atabiliriz.

Şu saydığın adamları görünce bile içim kararıyor. Ulan koskoca Galatasaray Kazım'a, Pino'ya, Engin'e mi kaldı. Vahlar olsun bize, bunlara daha Mustafayı, Ayhanı, Hakanı, Ulfaluji'yi ve diğerlerini ekleyebiliriz. Ve ne yazık ki yönetim bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmıyor.

Ben Mustafa, Ayhan, Serkan, Gökhan, Hakan, Stancu, Baros, Mehmet gider diyordum sanırım bu saydıklarımın bir ikisi anca gidecek.

Seneyede bizim takımdan bir cacık olmaz.

Defansın ortasına bak Servet-Ulfaluji, yedekleri Gökhan. Evlere şenlik goller gelsin bakalım...

Şu saydığın adamları görünce bile içim kararıyor. Ulan koskoca Galatasaray Kazım'a, Pino'ya, Engin'e mi kaldı. Vahlar olsun bize, bunlara daha Mustafayı, Ayhanı, Hakanı, Ulfaluji'yi ve diğerlerini ekleyebiliriz. Ve ne yazık ki yönetim bunu değiştirmek için hiçbir şey yapmıyor.

Ben Mustafa, Ayhan, Serkan, Gökhan, Hakan, Stancu, Baros, Mehmet gider diyordum sanırım bu saydıklarımın bir ikisi anca gidecek.

Seneyede bizim takımdan bir cacık olmaz.

Defansın ortasına bak Servet-Ulfaluji, yedekleri Gökhan. Evlere şenlik goller gelsin bakalım...

Bende öyle hayal etmistim. Ama bu düsündüklerimiz, istediklerimiz gercekten yönetim icinde cok zor. Göndermek istesen alan takim yok. Gitmek isteyen zaten yok. Sözlesmeyi fesh etsen, hepsinede para ödiceksin. Yerlerinede cok kaliteli oyuncular istiyoruz,onlarada tonca para ödiceksin.

Bu sene 2. olmaya bile raziyim Sampiyonlar Ligi icin, 3-4 yede cok üzülmem acikcasi. Ondan sonraki senelere ümitli bakiyorum. Bir transfer döneminde herseyi toparlamak gercekten coook zor.

kolpa haber gecelim diyecegim de...

Profesionel olmak 1sey de futbol duygu oldugu icin amma abartmis oluruz yani ha.

Nerdeyse Trabzonspor takimini tamamen almis olacagiz gibi bir durum var.

Ha laf yok adamlar cok iyi sezon gecirdiler ve daha dogrusu son 2 sezondur cok iyi bir cikis yakaladilar.

Trabzonspor dan halen illah bir oyuncu almamiz lazim diye bir durum var ise o da Burak'tan baskasi olamaz.

ama neyse gecelim bu haberi.

kolpa haber gecelim diyecegim de...

Profesionel olmak 1sey de futbol duygu oldugu icin amma abartmis oluruz yani ha.

Nerdeyse Trabzonspor takimini tamamen almis olacagiz gibi bir durum var.

Ha laf yok adamlar cok iyi sezon gecirdiler ve daha dogrusu son 2 sezondur cok iyi bir cikis yakaladilar.

Trabzonspor dan halen illah bir oyuncu almamiz lazim diye bir durum var ise o da Burak'tan baskasi olamaz.

ama neyse gecelim bu haberi.

engin yetenekli bir oyuncu gelirse iş yapar

Abi bırakın yahu.Ozan İpek'i alalım daha iyi,hatta ne Ozan'ı lan Berkin Arslan gibi bir yetenek var altyapıda.Nasıl olsa Avrupa'da da yokuz bence tam zamanıdır artık.Engin'i kimse adam edemez bu saatten sonra gider bir Anadolu kulübüne.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt