Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Cevap: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Kimse Engin'e verilen cezaya tepkili değil. Eşitsizliğe tepkiliyiz. Adalet adamına göre tecelli ediyor.

IBRAHIM AKIN : " SIKE YAPTIM PARA ALDIM" sonuc ? Gaziantepe transfer

ENGIN BAYTAR hakemin yakasini tuttum ani sinirden , sonuc ? 11 Mac ceza

Arkadaşlar eski olayları karşılaştırıp şuna şu kadar ceza verildi falan demeyin. "Kötü emsal , emsal olmaz". Alacağı cezanın en üst sınırından alsın cezasını sonra kuşlar çıkıp kollanıyorsunuz demesin.

Olay burada emsal göstermek değil sen 8 maç ceza vermen gereken ırkçılığa 2 maç ceza verirsen..

Futbol tarihinin en büyük şike skandalına karışmış fenerbahçeyi 4.lige düşürmen gerekirken puanını bile silmezsen...

Çıkar senden hesap sorarlar tabi neyin nesi ulan bu 11 maç ceza diye.

şikeyi görmezden gelen,ırkçılığa 2 maç ceza veren ülkeden ne beklenir ki

devam böyle.cok iyisiniz :005:

İş yerinde birisi hep hata yapsın maaşında kesintiye gitmesinler sonra aynı hatayı sen yap hemen kesintiye gitsinler. Ne düşünürdün ?

Ne alaka herhangi bir futbolcu hakemi dövmeye kalkıştıda 2 maç ceza mı aldı ?

Yanlışı yanlış ile örtmeye kalkmayın , o zaman f5 şike yaptı ceza almadı bizde yapalım bizde almayız . Tüm galatasaray ve ahlak değerlerini bir kenara bırakalım ahlaksızlık peşinde koşalım o zaman nasılsa ceza almamış bir örneği var öyle mi ?.

Engin'in yerinde ben yahut başka bir taraftar olsa tamam bizde hakeme saldırabilirdik lakin biz ne Galatasaray gibi bir takımda oynuyoruz , ne de bir yılda 1 trilyondan fazla kazanıyoruz . Galatasarayda oynuyorsan yapmayacaksın , yaparsan cezayı alırsın ...

Yazık oldu Engin'e. Adı çıkacağına canı çıksın insanın derler ya. Herkes üzerine oynadı bu maçta, bu gerçeği görmeyen var mı? Etiklik dersi vermeye çalışan bazıları biraz da vicdanlı olsunlar. Bıraksın herkes popülistliği.

Takımda ne paralar alıp karşılığında yedek kulübesini kıçıyla ısıtan adamlar var. Zaten takımın en az para alan oyuncularından. Adam geçen sene varını yoğunu koydu. Bu sene de gayet iyi başladı ama 11 maç başı ücreti havaya uçtu.

Çok ciddiyim bari bizim klüp ceza kesmesin. Yaptığı cezalık hareket ama daha bizim camia kendi oyuncusuna sahip çıkmazsa elin oğlu böyle koyar tefe.

Bence taraftar olarak tepki göstermeliyiz bu duruma adamına göre adalet olmaz...

Madem fenerbahçenin bütün pisliklerini örtüyorsunuz kalkıpta buna 11 maç gibi hayvan gibi ağır bir ceza veremezsiniz.

Arkadaşlar eski olayları karşılaştırıp şuna şu kadar ceza verildi falan demeyin. "Kötü emsal , emsal olmaz". Alacağı cezanın en üst sınırından alsın cezasını sonra kuşlar çıkıp kollanıyorsunuz demesin.

Derim arkadaş nasıl demem ya. Neyin kafasındasınız siz ? Verilen örnekler "fiii" tarihinin örneği değil. Bu federasyonun 3-5 ay önce verdiği kararlar. Ne koyun milletiz ya.

Keşke engin hakeme "hepiniz aynı tezgahın içindesiniz yazıklar olsun" deseydi hakeme... para cezası ile kurtulurdu o zaman.

Irkçılık yapmış adama, PKK nın yapamadığı şehir eşkiyalığını kadıköy gibi bir semtte yapalara verilen cezaları görünce oruçlu ağzımla sadece tek bir temennim var: Allah hepinizin belasını versin.

Yanlışı yanlış ile örtmeye kalkmayın , o zaman f5 şike yaptı ceza almadı bizde yapalım bizde almayız ..Engin'in yerinde ben yahut başka bir taraftar olsa tamam bizde hakeme saldırabilirdik lakin biz ne Galatasaray gibi bir takımda oynuyoruz , ne de bir yılda 1 trilyondan fazla kazanıyoruz . Galatasarayda oynuyorsan yapmayacaksın , yaparsan cezayı alırsın ...

e iyi o zaman aynı sistemde başkaları hata yapsın az veya hiç ceza almasın sana gelince kafana adeletin kılıcını indirip kopartsınlar boynunu ve sen bu eşitsizliğe ses çıkartma:yenieek:

Yanlışı yanlış ile örtmeye kalkmayın , o zaman f5 şike yaptı ceza almadı bizde yapalım bizde almayız . Tüm galatasaray ve ahlak değerlerini bir kenara bırakalım ahlaksızlık peşinde koşalım o zaman nasılsa ceza almamış bir örneği var öyle mi ?.

Engin'in yerinde ben yahut başka bir taraftar olsa tamam bizde hakeme saldırabilirdik lakin biz ne Galatasaray gibi bir takımda oynuyoruz , ne de bir yılda 1 trilyondan fazla kazanıyoruz . Galatasarayda oynuyorsan yapmayacaksın , yaparsan cezayı alırsın ...

ya arkadaşım bir git işine ya Emre belözoğlu hakemin eline vurup "senin ananı avradını s..." diyor sarı kart bile veremiyor hakemler Aziz yıldırım korkusundan neden bahsediyorsun sen

mantığını kabul etsem bile insan birazda özeleştiri yapmalı " Hırsızın hiçmi suçu yok". Ceza 1-2 maç düşer belki çokta umrumda değil zaten bu cezayı vermeselerdi bile Terim onu oynatmazdı 10 maç

Niye biz yapıyoruz sürekli ? Atın şu kafayı artık ya. Mücadele edin burası Türkiye. Susan "haklısın be" diyen adamı öperler ! Çıkıp açıklama yapacaksın. Tepki koyacaksın. Koyun koyun davranırsın oyarlar adamı. Burası Türkiye ! Adalet yan sokak da değişir.

Spor özellikle futbolun doğasıdır itiraz etmek. Birçok ülkede oluyor. Adam sanki edep dışı hareket yapmış gibi "boşverin" diyorsunuz.

mantığını kabul etsem bile insan birazda özeleştiri yapmalı " Hırsızın hiçmi suçu yok". Ceza 1-2 maç düşer belki çokta umrumda değil zaten bu cezayı vermeselerdi bile Terim onu oynatmazdı 10 maç

Dostum ben anlatamadım galiba derdimi. Emre alsaydı 7 maç ve şike yaptırımları uygulansaydı eşitliğe inanacaktım. Türk futbolunun çivisi çıkmış bizim suçumuz olmadığı halde çekici kafamıza şikeciler ırkçılar değil biz yiyoruz. Zorunuza gitmiyor mu ?

Derim arkadaş nasıl demem ya. Neyin kafasındasınız siz ? Verilen örnekler "fiii" tarihinin örneği değil. Bu federasyonun 3-5 ay önce verdiği kararlar. Ne koyun milletiz ya.

Senin kafanda olmadığım aşikar ve sen koyun olabilirsin ben değilim. Yorum yapacaksan yazdıklarıma yorum yap arkadaş benim doğrularım bunlar. Sana bir zararı varmı ? Senin düşüncelerinin bana bir zararı yok ama laf sokarsan OLMAZ

bırakın ırkcılıgı falan bı hakeme öyle bısey yapmaya hakkı yoktu

işler mukemmel gıderken yapılacak hareketmıydı bu

Üst Alt