Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Cevap: Engin Baytar'ın Cezası Belli Oldu

Geçen sezon Fatih hocaya kulübeye ve soyunma odasına giriş yasağı veren zihniyetin, aynı cezadan tahkime giden Aykut Kocamana para cezası vermesi?

başlatmayın ahlak değerlerinize , ırkçılığın 2 maç olduğu yerde adam ittirmek 11 maç mı olmalı ? hangisi daha yaralayıcı ve ahlaksız ?

PFDK ve Tahkim şike ve ırkçılık olayında tarafsız şekilde karar verseydi bu 11 maça tepki koymazdık ağır karar der geçerdik...

Şimdi tepki koyacaz tabi kimse kalkıpta konuşmasın.

ulan 11 maç be... beleşe oynayacak engin bu sene galiba :SS::SS::SS:

engin cimbom için hakemin yakasına yapıştı! niyeti oydu. yanlış yaptı o işin ayrı boyutu.

üzerine yönetim de maç başı 15 bin euroceza kesecek diyorlar,borçlu çıktı adam be.. riera götürsün paraları engin gibi yürekli futbolcu alsın yılda 400 bin euro..

evvela kulüp içinde adalet yok.

vesselam

Ne kadar ceza normal desemden kafam aykuta verilen cezaya takıldı

Fatih Terime hakeme laf attı diye 3 maç çeken federasyon,Aykut kocamana neden para cezası çekti.Aykutun dediği o laf hakaret değil mi

ya arkadaşım bir git işine ya Emre belözoğlu hakemin eline vurup "senin ananı avradını s..." diyor sarı kart bile veremiyor hakemler Aziz yıldırım korkusundan neden bahsediyorsun sen

Hakemin basiretsizliği idi o , ben burada ne hain tosunu savunuyorum ne de azizenin hakemlerini .

Ben Enginin hareketinin cezayı hak ettiğini söylüyorm , he siz haketmiyor diyorsunuz eyvallah birşey diyemem...

Biz kıyameti kopartmadığımız sürece Tahkim o cezayı da indirmez 11 maç ceza ne ulan adamın lisansını iptal etseydiniz :mad:

Polat doneminde bir futbolcumuz yapmis olsa 5 mac, gecen yil olmus olsa bu olay 7-8 mac ceza verilirdi. 11 maclik ceza bu yil ne kadar korktuklarini da gosteriyor.

Bu Engin'e ders olsun bir dahaki sefere tekme tokat girissinki aldigi ceza bosa gitmesin.

Vursaydi bari nami yururdu :-)

bence engının gergınlıgı forma korkusundandı simdi temellı unutsun o formayı

Dostum ben anlatamadım galiba derdimi. Emre alsaydı 7 maç ve şike yaptırımları uygulansaydı eşitliğe inanacaktım. Türk futbolunun çivisi çıkmış bizim suçumuz olmadığı halde çekici kafamıza şikeciler ırkçılar değil biz yiyoruz. Zorunuza gitmiyor mu ?

Emre'nin olayına kılıf uydurdular , hasır altı ettiler. Karşılık olarakta hocamızın cezasını ertelediler herkesi razı ettiler. Eşitlik falan yok Türk futbolunda hiç bir zaman olmadı. Geçen yıl bitti gitti. Bundan sonraki yaşanacaklar önemli. Engin'in ceza almasına neden tepki veriyorsunuz ki Engin'e kızılması gerek bu fırsatı verdiği için.

Hakemin basiretsizliği idi o , ben burada ne hain tosunu savunuyorum ne de azizenin hakemlerini .

Ben Enginin hareketinin cezayı hak ettiğini söylüyorm , he siz haketmiyor diyorsunuz eyvallah birşey demem...

Hakemin basiretsizliğimi yahu bütün hakemler Aziz yıldırım'dan korkularından kart çıkartamıyordu Emre'ye, sahadaki bütün futbolcular Emre'den ana avrat küfür yiyiordu dayak yiyordu da.

Başkanları keza adam kalkıp soyunma odası kapılarını yumrukluyor hakemleri tehdit ediyordu bu adam şu an fenerbahçe başkanı başlarım böyle adalete PFDK ve Tahkim bunların üzerini örterken ne olacak :mad:

versinler keşke 30 maç verseler başkan çıkıp 11 maç az 4 maçta biz verdik diyip 15 e çıkarsa ozaman birileri sporun hakem dövmek olmadığını anlar hakem seni haksızda atabilir boğazına yapışmakta nedir mahalle kabadayılığı ki engin baytar denen arkadal bunu adet edinmiş tahkime filan gidilmesin 4 maçta biz verelim bakalım bi daha hakeme yanaşabiliyormu

Biz kendi içimizde cezai bir işlem uygulayalım tamam Terim yedeğe çeksin yüzüne bakmasın. FT hepimizden iyi biliyor, üstad adam değil mi?

Benim katlanamadığım nokta taraftarımızn tutumu ya. Kardeşim birileri etik metik, hak hukuk, namus şeref, spor ahlakı bırakmadı bu ülkede, siz ahlak polisi misiniz? Engin'de parası için hakeme saldırdı değil mi?

30 milyona yakın Galatasaraylının o an verdiği tepkinin dışa vurumudur bu adamın yaptığı. Tamam keşke yapmasa ama bu adama zaten giren çıkan birşey yok aldığı maçbaşı paralara bakar çokta şeyine takmazdı benim kadar sahiplenmese bu takımı.

Engin'in ne faydalarını gördük geçen sene bu senede aldığı-diğerlerine ödenen paraların yanında- cüzi miktarla hayatını koydu be adam.

Yazık değer verilecek adamı sallandırıyorsunuz.

11 maç kesın duser ama yonetımın tepkısıne baglı ben 7 maç beklıyordum bu cok oldu,uefa işin içnde oldugu için olabılır

AMA o uefa şike konusundada işin içindeydı sonuc

Polat doneminde bir futbolcumuz yapmis olsa 5 mac, gecen yil olmus olsa bu olay 7-8 mac ceza verilirdi. 11 maclik ceza bu yil ne kadar korktuklarini da gosteriyor.

Korkulun ecele bir faydası olmayacak

Süper kupada hepsine çaktık

TÜrkye Kupasında hepsine yine çakacağız

TÜrkiye liginide çakmamızın üzerine tepelerinde kahvemizi yudumlayacağız

Kısaca Alayına ÇAKACAĞIZZZ

Üst Alt