Engin ve Kazım'da yırtık! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Engin ve Kazım'da yırtık!

Cevap: Engin ve Kazım'da yırtık!

tam form tutmaya başlamışlardı , özellikle Engin güçlenmeye de başlamışken nerden çıktı şu sakatlık belası.umarım kısa sürede aramıza dönerler.

Alternatifleri olmayan oyuncular değiller.Engin'in bişeyinin olmadıgını söyledi Terim , Kazım'ında yarınki MR'dan sonra netleşeceğini söyledi..

Kısa zamanda sahalara dönmesi dileğiyle..

Ama iki sakatlıkta saha yüzünden , cok berbat bi zemin vardi ... Bir an önce çaresinin bulunması gerek...

Bazıları tabela derdine düşeceğine , sağlam stat , sağlam zeminlerle ugrassın...!!!!

Bi iş yapacaksanız adam gibi yapınn !!

Gerekirse Riera'yi sol iç oynatır hoca,çok yönlü oyunculara sahibiz ondan dolayı bir problem olmaz.

Ujfa sağ beke Servet Gökhan stoper Solda Hakan

Sağ açık Eboue Orta alan Sabri Selçuk Melo Sol açık Rieira

İlerde Elmander...

Ujfa sağ beke Servet Gökhan stoper Solda Hakan

Sağ açık Eboue Orta alan Sabri Selçuk Melo Sol açık Rieira

İlerde Elmander...

ujfa ve sabri nin yerini oynatmaz.

eboue yi sag acik, riera yi da yine sol acik olarar saha ya sürer.

tek soru isareti sol ic bana göre. orada da ya yekta, ya da emre colak oynar. baska adam da yok zaten.

ujfa ve sabri nin yerini oynatmaz.

eboue yi sag acik, riera yi da yine sol acik olarar saha ya sürer.

tek soru isareti sol ic bana göre. orada da ya yekta, ya da emre colak oynar. baska adam da yok zaten.

Veya B planımız olan 4-4-2 ye dönebilir hoca,ben olsam Yekta veya Riera'yi oynatırım sol iç.

Engin ile ilgili Fatih hoca sorun yok demis galiba,oynar belki:D

kötü oldu engin'in sakatlığı süresince emre çolak'a biraz daha fazla şansa tanınabilse iyi olur

Üst Alt