Epiphanny Prince Galatasaray Medical Park'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Epiphanny Prince Galatasaray Medical Park'ta

Cevap: Epiphanny Prince Galatasaray Medical Park'ta

Eklemeden geçemiyeceğim

Simone sen bitanesin,kimler gelir kimler geçer bilemem ama sen bir tanesin

Eurolegue'de; Prince - Taurasi - Alba - Bahar - Fowles(Tina)

Türkiye'de; Işıl - Taurasi - Alba - Bahar - Tina

Bence böyle olur.

Hem Euroleague'de hem de Türkiye'de Işıl ilk 5 başlar diye düşünüyorum. Prince'in görevi sırasıyla Diaan va Alba'yı dinlendirirken muhteşem skorerliğiyle farkı korumak olacak. Geçen sene Hodges'ı bu amaçla kulanıyordu, tabi bu kalitede olmadığı için başaralı olamamıştı. Zaten o kadroda top paylaşımı yapmak mümkün değil.

bu angutlar cok ezik yahu hapsi sayı kralı diyorlar defansları yok diyenler var::) ulan spartak moskovanın kadrosunun bizden farkı neydi. aldılar kupayı. bize şimdi avrupalı uzun almak kaldı. prince hayırlı olsun.

Eğer bir de Avrupalı uzun alabilirsek Casares'in ardından en büyük favori oluruz, 6.yabancı şart. Lig ve kupa konusunda şüphem yok.

Benim şahsi görüşüm Big Sly ın üstüne oyuncu yok,pozisyonu itibari ile skorer olmasından Tauraisi ,Sue Bird hep daha önde anılır

Ama Slviya dediğin pivotta 20 sayı ve dublesi garantidir,Tina veliahtı gösteriliyor ama hala bir veliaht taht onnun değil :)

tina dün kariyer rekorunu kırdı. 31 sayı 12 ribaund.

sercan ben hala söylüyorum orta mesafe şutu fowlesten daha iyi tinanın:) 2 si bir anda oynayabilir belki.

Bu transferi de gerçekleştirerek, gelecek sezon ki Şampiyonluğumuzu ilan ettik sayılır.

prince,fowless,diana spartak da beraber eurolig i almadılar mı?bide yanlarına alba yı ekleyin:D

bu sene fırtına gibi esecez

dianalar,fowleslar,princeler ve daha neler neler :)

bayanların basketbolundan anlamamda o kadar iddaalımıyız. geçen senede fenere yakın bir kadromuz vardı ama playofflarda basit hatalarla maçı verdik takip ettiğim kadarıyla

Fener'in yerlileri bizden cok daha iyi. Yerli kalitesini yukseltmeliyiz, sadece yabancilarla olmaz bu is bence.

Hayirli olsun bu arada.

Üst Alt