EPL 11/12 H:2 | Arsenal 0-2 Liverpool | Maç Sonucu | 20 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 11/12 H:2 | Arsenal 0-2 Liverpool | Maç Sonucu | 20 Ağustos

premierlig-1.png

arsenal.png
v.png
liverpool.png

arsenal-emirates1.jpg

88.png

EPL 11/12 Sezonu 2. Hafta

Arsenal - Liverpool

Emirates Stadyumu, Londra

20 Ağustos

14:45

Spormax

Cevap: EPL 11/12 H:2 | Arsenal - Liverpool | 20 Ağustos | 14:45 | SporMax

Bu mac Liverpool kesin alir malesef :'(

Szezyzyzy

Sagna - Kos - Vermaelen - Jenkinson

Frimpong - Ramsey

Arshavin

Walcott - RVP - Alex Oxlade

:(

İlk hafta Liverpool için puan kaybıyla başladı zaten.Arsenal karşısında da puan kaybı yaşarlarsa kötü olur.-ki sanmıyorum-

Liverpool bu maçı alacak inşallah :)

İlk hafta Liverpool için puan kaybıyla başladı zaten.Arsenal karşısında da puan kaybı yaşarlarsa kötü olur.-ki sanmıyorum-

Liverpool bu maçı alacak inşallah :)

Ikiside ayni durumda... :) Arsenal'de ilk macinda puan kaybiyla basladi... burda 3 puan almasa cok kotu olur, haftaya Man United var.

Arsenal bu sene küme düşse şaşırmam, son yıllardaki en kötü Arsenal olarak görünüyor ne yazık ki.

Liverpool taraftarı olarak kazanmayı isterim ilk etapta ancak zor maç arsenal'in kadrosu ne olursa olsun .

tahminim 1-1 berabere.umarım yanıltır beni suarez reyiz :tiphat:

Şaka değil. Ama tabiki de abartı. RVP , Arshavin , Walcott , Gervinho vs böyle adamlarla tabiki de küme düşülmez ancak asıl demek istediğim kadro gecen senekinden cok daha geriye gitti, Barca ile basa bas oynayan o takımdan eser kalmadı.

Küme düşmesi söz konusu bile olmaz tabi ki ancak 6.-9. arası bir derecede bitirirse ligi buna kimse şaşırmamalı.

Şaka değil. Ama tabiki de abartı. RVP , Arshavin , Walcott , Gervinho vs böyle adamlarla tabiki de küme düşülmez ancak asıl demek istediğim kadro gecen senekinden cok daha geriye gitti, Barca ile basa bas oynayan o takımdan eser kalmadı.

Küme düşmesi söz konusu bile olmaz tabi ki ancak 6.-9. arası bir derecede bitirirse ligi buna kimse şaşırmamalı.

Benim beklentim 7.ncilik.:)

Suarez ve Lucas gol atsın o_O maç 2-2 bitsin. Arsenal'den gol haberi mi var?? :D:D

Liverpool İlk 11: Reina, Kelly, Carragher, Agger, Enrique, Lucas, Adam, Henderson, Downing, Carroll, Kuyt

Arsenal İlk 11: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Jenkinson, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, Van Persie

Arsenal kadrosu kağıt üstünde çok daha iyi.Beraberlik iyi sonuç olur bizim için.

Arsenal 11'i şu şekilde: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Jenkinson, Frimpong, Ramsey, Nasri, Arshavin, Walcott, Van Persie

Üst Alt