EPL 15/16 H:30 | Leicester 1-0 Newcastle | M.S | 14 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 15/16 H:30 | Leicester 1-0 Newcastle | M.S | 14 Mart

yine kötü futbola rağmen alınan 3 puan...artık rakipler mahrezi çözdü adım attırmıyorlar o durunca takım da duruyor..Bakalım nereye kadar gidecek bu rüya Allahtan rakipleri arsenal ve tottenham yoksa şampiyonluk hayal olurdu

yine kötü futbola rağmen alınan 3 puan...artık rakipler mahrezi çözdü adım attırmıyorlar o durunca takım da duruyor..Bakalım nereye kadar gidecek bu rüya Allahtan rakipleri arsenal ve tottenham yoksa şampiyonluk hayal olurdu

lester icin mükemmel bir ortam kuskusuz.

önce chelsea-manu, simdide city ile arsenal demir atı.

tek rakipleri tothnm :)

böyle bir sezonu bir daha kaç yıl sonra görürüz bilemem ama min. bi 10 sene daha göremeyiz gibi..

lester icin mükemmel bir ortam kuskusuz.

önce chelsea-manu, simdide city ile arsenal demir atı.

tek rakipleri tothnm :)

böyle bir sezonu bir daha kaç yıl sonra görürüz bilemem ama min. bi 10 sene daha göremeyiz gibi..

en iyi fikstür arsenalde ama onlar da eksik maçı alsa bile 8 puan fark oluyor.. tottenhamın fikstürle leicesterın 3 aşağı 5 yukarı aynı..Ama şöyle bakınca leicester west ham-southampton-everton-manu ve chelsea ile oynuyor şu 5 maçın hangisini %100 alır diyebiliriz ki ? özellikle southampton ve everton çok ters takımlar..

maçı izlerken newcastle kadrosuna bakıyorum bizim ligde olsa direk kafaya oynar, adamlar kümede kalma savaşı veriyor..ayoze perez-sissokko-shelvey (swansea'den bilen bilir)-mitrovic-wijinaldum ..insan hayret ediyor şu hücum gücüyle nasıl süründüklerine.. işte premier lig farkı burada ortaya çıkıyor kondisyonun yoksa güçlü değilsen bir hiçsin..bakalım benitez kümede tutabilecek mi ?

en iyi fikstür arsenalde ama onlar da eksik maçı alsa bile 8 puan fark oluyor.. tottenhamın fikstürle leicesterın 3 aşağı 5 yukarı aynı..Ama şöyle bakınca leicester west ham-southampton-everton-manu ve chelsea ile oynuyor şu 5 maçın hangisini %100 alır diyebiliriz ki ? özellikle southampton ve everton çok ters takımlar..

tothnm'ın kalan maclarda max. 16-17 aralıgında bir puan alabilecegini düsünüyorum.

lester 12-13 puan alsa şampiyon olur.

nefes kesen son 8 hafta olacak..

Üst Alt