EPL 15/16 H:31 | Man City 0-1 Man Utd | M.S | 20 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 15/16 H:31 | Man City 0-1 Man Utd | M.S | 20 Mart

11-1.png

mancity.png
v.png
manunited.png

EPL 15/16 Sezonu 31. Hafta
Manchester City - Manchester United
City of Manchester, Manchester
20 Mart 2016, 18:00

Katılıyorum. Pellegrini manyağı Dinamo Kiev maçında tam el freniydi. Adam gibi kadro çıkarsa yenerlerdi. Yine doğru kadroyu sahaya sürmez ama belki Aguero şapkadan tavşan çıkarır bir ihtimal.

Agüero'da son zamanlarda saçmalamaya başladı... yanında destekçisi olmayınca tek başına bişey yapamıyor...Van Gaal'de M.Unıted'in El Freni.. bu yüzden beraberlik çıkar bu maçtan

Abi kan değişikliği şart,gerekirse yardımcı ile çıkılır.Göz göre göre ilk 4 dışında kalacaklar.
Vallah orasi Turkiye degil, Ingiliz takimlari oyle kolay kolay ligin son maclarini baska bir hocaya birakmazlar. Pellegrini de yillardir bu takimin hocasi ona da boyle birsey yapacaklarini zannetmiyorum. Ben o kan degisikliginin pozitif etki yapacagini da dusunmuyorum acikcasi. Kalmis bir kac mac artik bu oyuncular elinden geleni yapmali, yapamiyorsa zaten haketmiyor CL biletini..

Sezon bitmeden hocanın gideceğini açıklamak mallıktır kimse kusura bakmasın aynı mallığı bayern de yaptı.

Üst Alt