EPL 15/16 H:34 | Stoke City 0-4 Tottenham Hotspur | M.S | 18 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 15/16 H:34 | Stoke City 0-4 Tottenham Hotspur | M.S | 18 Nisan

11-1.png

stoke.png
v.png
728.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
ahahah başlık güzelmiş. logo koymayınca veya türkçe okunuşunu yazsa bence sıkıntı yok, anlayamayan girmesin zaten xD

Bu başlıkta forumda süregelen tarz-ı kadim üzerine bir takım özensiz kullanımların yıkılmaya çalışıldığını görüyorum.

Türkçemize sahip çıkan dostlarla ümit ederim ki Tanzimat edebiyatı 1.döneminin; Namık Kemal'in, Ahmet Mithat'ın duyarlılığına ulaşalım.

Bu başlıkta forumda süregelen tarz-ı kadim üzerine bir takım özensiz kullanımların yıkılmaya çalışıldığını görüyorum.

Türkçemize sahip çıkan dostlarla ümit ederim ki Tanzimat edebiyatı 1.döneminin; Namık Kemal'in, Ahmet Mithat'ın duyarlılığına ulaşalım.

Can sen beni de geçtin :D Durum kritik :D

Bilmukabele aziz kardeşim. Rock&Metal müzik dinlerken ziyadesi ile lafzi terennüm eylediğimiz için bu konuda hassasiyetimizin gelişmesi normal. Ben durumu ona bağlıyorum :D

Can resmen bütün foruma hakaret etmiş bilmiyorum farkında mısınız...

Anlayacağı derken hak vereceği anlamında söylemiştim abi yav yoksa kendimi o noktada konumlandırmam mümkün mü :D

Misal en yakın örnek, Ozan abi'nin son mesajındaki "lafzi terennüm" sözünü google'dan aratıp bir neticeye ulaştım :DD

Yalnız ne enteresan muhabbet döndü konuda ya

O kadar konuştuk bari Stoke kazansa da Leicesterlı kardeşlerimizin işi görülse

Üst Alt