EPL 16/17 H:22 | Manchester City 2-2 Tottenham | MS | 21 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 16/17 H:22 | Manchester City 2-2 Tottenham | MS | 21 Ocak

11.png

679.png
v.png
728.png

İngiltere Premier Lig 2016/17 Sezonu 22.Hafta
Manchester City - Tottenham
Etihad Stadium, Manchester
21 Ocak 2017
20:30

tv_51e7d74aaa5eb.png
tv_51d2a90804a00.png

City 4-0 üstüne bu maçı vermez... En fazla gollü bir beraberlik alır Tottenham diye dusunuyorum ama sağlami KGV

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Tottenham için rahat bir galibiyet olur. Pep Guardiola gibi bir futbol fakirinin teknik direktörlüğünde ki her takım bu süreci yaşamayı hak eder. Messi'de Premier lige gelse sezonu 10 gol ile ancak tamamlar.

Skora bakmadan geniş özeti seyrettim. City çok rahat 4-0 falan öne geçebilirmiş, ilk yarı resmen boşa gitmiş bi sürü pozisyon.

Tottenham acayip şanslı. Bütün ofsaytları gören yan hakem puştu Walker'ın Sterling'i ittiğini nedense görememiş. O esnada durum 2-1 ve penaltı verilip Walker'ın oyundan atılması gerekiyordu. Bikaç dakika sonra da 2-2 oldu zaten.

Yalnız Otamendi her maç mı belli eder mal olduğunu. İlk golde gereksiz yere mevkisini boşaltıp topa dalıyor, ikinci golde ofsayt için elini kaldırmaya odaklanmak yerine Son'u kapatmaya odaklansa belki golü önleyecek. Bravo da izlemiş zaten. İlk golde Clichy de hatalı, Walker'ın orta yapacağı 50 kilometre öteden belli. Kapatmaya çalışacağına ortayı açmasına izin veriyor.

16 dakikalık özete dayanarak City şahane oynamış bu maç, Tottenham 2 şans bulup gole çevirmiş. City'nin defansı toparlaması gerekiyor. Kompany bu maç yedeklerdeydi, durumu nasıl bilmiyorum ama geri dönüp defansı toparlayabilirse çok iyi olur.

Yazık olmuş City'ye.

Üst Alt