EPL 16/17 H:3 | Manchester City 3-1 West Ham | M.S | 28 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 16/17 H:3 | Manchester City 3-1 West Ham | M.S | 28 Ağustos

Aslariyla her yil ceyrek final yapamiyorlar.
Birisinin bu cevabı vereceğini bildiğimden hazırlıklıyım :)
Haklısın ama biraz da fikstür şanssızlıkları da oldu..Gruplarda yanılmıyorsam 2 defa Bayern ve eleme maçlarında da hep Barca çıktı..Geçen yıl PSG maçına kadar gayet ideal takımlarla oynayınca yarı final yaptılar.Gerçi İbrahimovic gününde olsa yine elenirlerdi ama bazen de şanslı olsunlar..
Ayrıca İlkay-Sane-Kompany-Bony filan gelse kötü olur Mehmet?Bu arada Bony gitti mi kaldı mı bilmiyorum aslıında.

Birisinin bu cevabı vereceğini bildiğimden hazırlıklıyım :)
Haklısın ama biraz da fikstür şanssızlıkları da oldu..Gruplarda yanılmıyorsam 2 defa Bayern ve eleme maçlarında da hep Barca çıktı..Geçen yıl PSG maçına kadar gayet ideal takımlarla oynayınca yarı final yaptılar.Gerçi İbrahimovic gününde olsa yine elenirlerdi ama bazen de şanslı olsunlar..
Ayrıca İlkay-Sane-Kompany-Bony filan gelse kötü olur Mehmet?Bu arada Bony gitti mi kaldı mı bilmiyorum aslıında.
Sen nasil bi fiksturle cikacagini saniyorsun peki? City'nin 18 disindaki afamlari Avrupa liginde ceyrek final gormez soyliyim.

Nasri oyuna girdi, iyide oynuyor. Mumkun degil gelmez bu adam bu haliyle Turkiye ye.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen nasil bi fiksturle cikacagini saniyorsun peki? City'nin 18 disindaki afamlari Avrupa liginde ceyrek final gormez soyliyim.
Ya Mehmet olayı ciddiye alıp saçmalıyorsun..İşin gırgırın yarı ciddi yarı şaka birşey yazdık bayağı tartışmaya çalışıyorsun..Madem ciddiye alıyorsun,

-------------------Muslera-----------------
Sagna------stoper-------Kompany-------Carole

------------Diarra------------İlkay--------------
--Sane------------Sneijder----------Bruma

---------------Bony--------------------

Şu kadro iyi bir kurayla her türlü çeyrek final yapar..
Zamanında United-Brga-Cluj ve Madrid-Benfica-Astana geldiyse yine gelmeyecek diye birşey yok..

City ilk yarıdaki oyununu devam ettirseydi rahat 6, 7 gol atabilirdi. İkinci yarıda oyundan koptular, Sterling golü atmasaydı 2-2 bile olabilirdi.

Nasri hiç de fena oynamadı

Ya Mehmet olayı ciddiye alıp saçmalıyorsun..İşin gırgırın yarı ciddi yarı şaka birşey yazdık bayağı tartışmaya çalışıyorsun..Madem ciddiye alıyorsun,

-------------------Muslera-----------------
Sagna------stoper-------Kompany-------Carole

------------Diarra------------İlkay--------------
--Sane------------Sneijder----------Bruma

---------------Bony--------------------

Şu kadro iyi bir kurayla her türlü çeyrek final yapar..
Zamanında United-Brga-Cluj ve Madrid-Benfica-Astana geldiyse yine gelmeyecek diye birşey yok..

Önce City'nin 18 dışındaki adamları bizde olsa her sene çeyrek final garanti dedin

Adamların ilk 18 dışındaki oyuncuları bizde olsa her yıl çeyrek final garanti.

Sonra aslarına döndün, Bony hariç.

Bony'le mi garanti o turlar? :D Welbeck'i de ekleseydin keşke listene, o da zenci.

Manchester City taraftarları bu as kadrolarıyla çeyrek finali garanti görmüyorlar, sen biri yedek 2-3 oyuncusuyla her yıl garanti görüyorsun, ben de seni bu ileri görüşlülüğün için tebrik ediyorum.

Bu arada format değişti, 2 sene sonra şampiyonlar liginde Cluj, Astana, ülkesinde şampiyon olmazsa Braga gibi takımlar yer almayacak artık.

Son düzenleme:
Önce City'nin 18 dışındaki adamları bizde olsa her sene çeyrek final garanti dedin

Sonra aslarına döndün, Bony hariç.

Bony'le mi garanti o turlar? :D Welbeck'i de ekleseydin keşke listene, o da zenci.

Manchester City taraftarları bu as kadrolarıyla çeyrek finali garanti görmüyorlar, sen biri yedek 2-3 oyuncusuyla her yıl garanti görüyorsun, ben de seni bu ileri görüşlülüğün için tebrik ediyorum.

Bu arada format değişti, 2 sene sonra şampiyonlar liginde Cluj, Astana, ülkesinde şampiyon olmazsa Braga gibi takımlar yer almayacak artık.
çocuk gibisin :)

Üst Alt