EPL 17/18 H:11 | Manchester City 3-1 Arsenal | MS | 5 Kasım | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:11 | Manchester City 3-1 Arsenal | MS | 5 Kasım | S Sport

Demin Otamendi ara pas denedi rakip yarı sahada, rakibi öylesine geri itiyorlarki 20 metrelik mesafede tek kale maç oynanıyor gibi.

Oyuncularda top kullanma konusunda ciddi bir özgüven var ve 2 metrelik alanlarda bile hızlı verkaçlar yapabiliyorlar.

ben jiruyu almam da ikiside yedek yani bu wenger bu isi birakmali artik.

60 milyon verip aldigin forveti böyle maclarda oynatmayacaksan ne diye aliyorsun ki? ilk hafta disinda hicbir macta 90 dk forma giymemis.
Adam inat ve ya beyinde hata felan var artik.

Ha bide Santi Cazolayi alirim ama adam yasiyor mu artik bilmiyorum

Aynı şekilde pas oyunu oynuyorlar şu anda da. Daha fazla dikine oynuyorlar aradaki fark bu, o da EPL'nin gereği olduğu için.
Tabi ki Liginde etkisi var ama City takımını bir kaç maçtır takip ediyorum, bir çok pozisyonda iki üç top ile hızlı bir şekilde kaleyi buluyorlar. Dün Bayern takımını izledim, onlar bile Heynckes altında Pep dönemine göre başka oynuyorlar. Pep Bayerne tiki taka stilini oynatmaya çalışıyordu, şu anda oynattığı Futbolun bu stil ile pek alakası olmadığını düşünüyorum. Geçen sezon City'yi pek izlemedim, yine bu sezon gibi mi oynuyorlardı?

Tabi ki Liginde etkisi var ama City takımını bir kaç maçtır takip ediyorum, bir çok pozisyonda iki üç top ile hızlı bir şekilde kaleyi buluyorlar. Dün Bayern takımını izledim, onlar bile Heynckes altında Pep dönemine göre başka oynuyorlar. Pep Bayerne tiki taka stilini oynatmaya çalışıyordu, şu anda oynattığı Futbolun bu Stil ile pek alakası olmadığını düşünüyorum. Geçen sezon City'yi pek izlemedim, yine bu sezon gibi mi oynuyorlardı?
Tiki taka nedir Kenan? City'nin farklı yaptığı ne var da tiki taka değil şu an oynadıkları? Bunlara cevap verirsen ben de sana uygun cevabı veririm.

Evet böyle oynuyorlardı sonra 3lü savunmaya dönüp sıçtı takımın içine geçen yıl.

Üst Alt