EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:16 | Manchester United 1-2 Manchester City | MS | 10 Aralık | S Sport

11.png

680.png
v.png
679.png

goztuoj4.png

İngiltere Premier Lig 2017/18 Sezonu 16. Hafta
Manchester United - Manchester City
Old Trafford
10.12.2017
19:30

50px-S_Sport_logo1.png

Değerli Bilgiler.

Mourinho bu güne kadar pazar günü oynadığı müsabakaların hiçbirini kaybetmemiş.
Man City'nin bu yıl hiç mağlubiyeti yok.
İçerde Man United tüm müsabakalarını kazandı.
Hafta içi City rotasyon yaparak CL de S. Donetsk e mağlup oldu.

Bir tarafta futbol bir tarafta anti futbolun müsabakası.

edit : unuttuk ek not City Yenerse fark 11 e çıkıyor Üst akıl buna izin vermeyebilir.

Son düzenleme:
Mourinho muhtemelen 11 adamla 18 etrafında kapanıp kontradan ve duran toplardan gol arar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu seneye kadar senenin merakla beklenen maçları Real-Barça maçlarıydı. Özellikle son 10 yılda bu gerek diğer liglerin kalitesinin düşmesi, gerekse en elit oyuncuların bu iki takımda olmasıyla herkes bu maçları bekliyordu. (2006 öncesi Milan-İnter en zirve maçtı)

Real-Barça rekabetinin zirvesi ise 2010-2012 arasında oldu. Pep vs Mou arasında efsane bir savaş oluyordu. Her maç kavgalar,kırmızılar mutlaka olurdu.

Şimdi bu ikili ManU-ManC maçında olacak ve bana göre senenin en merak edilen maçıdır. 13 maçtır PL'de kazanan City mi yoksa 40 maçtır evinde yenilmeyen United mı? Heyecanla bekliyorum.

Üçlü defans, Valencia ile Young wing back oynar Manu'da. Büyük maçların çoğuna bu dizilişle çıktı Mou. Onun istediği oyun oynanırsa kısır bir maç olacaktır şüphesiz. Pep de fazla risk almaz bu puan farkına sahipken. Manu'nun kazandığı 1-0'lık Tottenham maçına benzeyebilir senaryo.

aşırı gergin bir maç bekliyorum. Kayseri maçını izlemektense bu maçı izleyeceğim. Bana göre tartışmasız yılın maçıdır. 2 hafta sonra ElClasico var ama bu maç kadar heyecanlandırmıyor.

Pogba cezalı olmasa daha da efsane maç olurdu ama Mou bakalım City'e dur diyecek mi? Bu tip maçları çok sever.

Üst Alt