EPL 17/18 H:2 | Manchester City 1-1 Everton | MS | 21 Ağustos | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:2 | Manchester City 1-1 Everton | MS | 21 Ağustos | S Sport

Gol Sane'den geldi bu arada. Hiçbir savunma özelliği olmayan adamı 3-5-2'nin kanadına atmak yanlış değil mi biraz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine oyun kuruyor diye tırt bir kaleci almış

Gayet iyi kaleci. Golde şanssız, çok yakından geliyor şut.
Gol Sane'den geldi bu arada. Hiçbir savunma özelliği olmayan adamı 3-5-2'nin kanadına atmak yanlış değil mi biraz?

Standart bi 3-5-2'de evet, burda değil bnc.

Sane'nin hatası o seviye için çok büyük bir hata oldu. City tam golü bulmaya yaklaştığı dakikalarda golü yedi. Rooney'nin golü bulmasına ayrıca sevindim. Muhtemelen iyice güzelleşir maç buradan sonra. Bu arada Meleke'nin de maç başından beri bahsettiği üzere Everton'da ki genç forvet muazzam.

Sane'nin hatası o seviye için çok büyük bir hata oldu. City tam golü bulmaya yaklaştığı dakikalarda golü yedi. Rooney'nin golü bulmasına ayrıca sevindim. Muhtemelen iyice güzelleşir maç buradan sonra. Bu arada Meleke'nin de maç başından beri bahsettiği üzere Everton'da ki genç forvet muazzam.

Cidden ha. Kadroları görünce "Sandro nerde yaw" dedim ama bu çocuk da baya iyiymiş.

Üst Alt