EPL 17/18 H:20 | Newcastle United 0-1 Manchester City | MS | 27 Aralık | S Sport - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:20 | Newcastle United 0-1 Manchester City | MS | 27 Aralık | S Sport

Kendini yere atacağına topa gitse şansı daha çok olacak zekasız herif!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hadi Newcastle’ım hadi Benitez’im be bir tane şans golü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunun oyuncu grubuyla falan bir alakasi yok bana göre adamlar macin neredeyse tamamini rakip yari sahada oynayacak düzeye geldiler,ortada bir teknik direktör faktörü var bana göre

Bunun oyuncu grubuyla falan bir alakasi yok bana göre adamlar macin neredeyse tamamini rakip yari sahada oynayacak düzeye geldiler,ortada bir teknik direktör faktörü var bana göre

Bu kadar harcamaya bu tablo normal diyenler var. Onlara sadece gülüyorum. Man United, Van Gaal döneminden beri sürekli yazda tonlarca para harcıyor ama ilk 3’e bile giremiyorlar yıllardır. Liverpool daha bugün stopere 80 milyon verdi. Önemli olan parayı kime harcayacağını bilip, taktiğin için doğru oyuncuyu almak. Ondan sonra elindeki kadroya sistemini aşılamak. Pep işin bu kısmını müthiş yaptı, ek olarak bu sadece harcama olayı değil. Daha birkaç sene önce yüzyılın kazığı olarak gösterilen Sterling’i dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri yaptı. Yani City’nin parası var diğerlerinin yok olayını geçin, hepsinin istediği adamı alacak parası var. Antrenör farkı var

Son düzenleme:
Bu kadar harcamaya bu tablo normal diyenler var. Onlara sadece gülüyorum. Man United, Van Gaal döneminden beri sürekli yazda tonlarca para harcıyor ama ilk 3’e bile giremiyorlar yıllardır. Liverpool daha bugün stopere 80 milyon verdi. Önemli olan parayı kime harcayacağını bilip, taktiğin için doğru oyuncuyu almak. Ondan sonra elindeki kadroya sistemini aşılamak. Pep işin bu kısmını müthiş yaptı, ek olarak bu sadece harcama olayı değil. Daha birkaç sene önce yüzyılın kazığı olarak gösterilen Sterling’i dünyanın en iyi kanat oyuncularından biri yaptı. Yani City’nin parası var diğerlerinin yok olayını geçin, hepsinin istediği adamı alacak parası var. Antrenör farkı var

Ya bunun parayla alakasi yok bana göre,guardiola'yi herzaman antipatik buldum ama yukarda Allah var bu takim böyle futbol oynuyorsa bunun en büyük sebebi teknik direktördür

Sterling örnegi dogru mesela,Manu pogba'yi Aldi bir potansiyel görüldügü icin ama durum ortada adam bir türlü gelismiyor ama man city'ye bakiyorsun Fernandinho otamendi sterling sane hepsinde bir gelisme var hic biri yerinde saymadi bunun nedeni guardiola

18 olmuş, vay be...
Aslinda Manchester United ve Chelsea okadar kötü durumda degil büyük fark yemelerine ragmen. Bayern Münih ligin ilk yarisini 41 puanla tamamladi. Premier Lig'in fazladan 2 takima sahip oldugunu hesaba katarsak bunlar 20. haftada Almanlar 17.haftada. 9 puan daha eklersen Bayern 50 yapar 20 macta. Bayern 50 puan yaparken City 58 puanda. Resmen insan üstü bir performans gösteriyorlar, sadece 1 beraberlikleri var. Kendi ligini kasmadan domine eden PSG bile 50 puanda ve 9 puan fark atmis.

Ingiltere'de, Ispanya'da, Fransa'da ve Almanya'da sampiyon belli. Ciddi cekismenin yasandigi sadece Italya,Türkiye ve Portekiz kaldi.

Yanliz Mourinho cok antipatik gelmeye basladi, bir sürü para harcadi ama oynattigi futbol zevksiz iyi sonuclara ragmen.

Ulan alınan adamlar Mendy ki oynamıyor o Walker ve Bernardo Silva.

Sane geldiğinde herkes çöpe atılan para dedi 50 kağıda adam makine oldu. Sterling bitti dediler efsane oynuyor. Bruyne istikrarsız dediler adamın içinden Messi çıkmaya başladı. Silva külllerinden doğdu Fernandinho oynamadığı topu oynuyor. Jesus düşüşte olsa da gelişiyor Aguero da fena değil.

Takımda süperstar yok süperstar potansiyelli adamlar var boş atmayın.

Guardiola olmasa muhtemelen şu an United liderdi.

Aslinda Manchester United ve Chelsea okadar kötü durumda degil büyük fark yemelerine ragmen. Bayern Münih ligin ilk yarisini 41 puanla tamamladi. Premier Lig'in fazladan 2 takima sahip oldugunu hesaba katarsak bunlar 20. haftada Almanlar 17.haftada. 9 puan daha eklersen Bayern 50 yapar 20 macta. Bayern 50 puan yaparken City 58 puanda. Resmen insan üstü bir performans gösteriyorlar, sadece 1 beraberlikleri var. Kendi ligini kasmadan domine eden PSG bile 50 puanda ve 9 puan fark atmis.

Ingiltere'de, Ispanya'da, Fransa'da ve Almanya'da sampiyon belli. Ciddi cekismenin yasandigi sadece Italya,Türkiye ve Portekiz kaldi.

Yanliz Mourinho cok antipatik gelmeye basladi, bir sürü para harcadi ama oynattigi futbol zevksiz iyi sonuclara ragmen.

M.City ile B.Münih bu saaten sonra zaten bırakmazlar zirveyi, bende kesin gözüyle bakıyorum, özellikle M.City takım olarak çok hata yapmıyorlar; iyi hücum, iyi defans, iyi oyun ve şu an zirvedeler 18 maçlık bir serileri var, keza Bayern'de öyle sayılır.. Bizim ligde biz çok saçma puanlar kaybetmeseydik, iyi bir puan farkı ile ilk yarıyı bitirirdik, Tudor sağolsun şu an 2. sıradayız. 2.Yarı her yönden bizim lig zevkli geçecek, kalite olarak birbirlerine yakın 4 takım var, lakin biz şampiyon olmak için kenetlendiğimizde durum da ortada, 2.Yarı Fatih Terim ile bu ivmeyi yakalarız diye düşünüyorum.

Hayatınızda teknik, taktik namına en ufak bir bilginiz varsa sahada yapılanların müthiş bir zeka ürünü olduğunu farkedersiniz zaten ancak önemli bir handikapı var.

City hücumu iyi olan takımlara karşı zorlanır hatta fark bile yiyebilir buna alışık değil çünkü. Barca döneminde de yaşanan başlıca sıkıntı buydu keza Bayern döneminde de.

EPL hocaları henüz anti tez oluşturma dönemine geçemedi ama zamanla bu gelecektir ve işler zorlaşacaktır. City çok gol atsa da hala Alexis Sanchez gibi bir adama ihtiyaçları var keza Mendy de bir an önce dönmeli.

Kompany özelinde bakarsak stoper bölgesi de sıkıntılı yani öyle her yönden muazzam değiller.

Bernardo Silva biraz lüks ama eğer potansiyelinin üstüne çıkamazsa belki onun sonu da Sane gibi olur.

Ulan alınan adamlar Mendy ki oynamıyor o Walker ve Bernardo Silva.

Sane geldiğinde herkes çöpe atılan para dedi 50 kağıda adam makine oldu. Sterling bitti dediler efsane oynuyor. Bruyne istikrarsız dediler adamın içinden Messi çıkmaya başladı. Silva külllerinden doğdu Fernandinho oynamadığı topu oynuyor. Jesus düşüşte olsa da gelişiyor Aguero da fena değil.

Takımda süperstar yok süperstar potansiyelli adamlar var boş atmayın.

Guardiola olmasa muhtemelen şu an United liderdi.
Pep Berke tarzı bir final yapmışın

Üst Alt