EPL 17/18 H:25 | Tottenham 2-0 Manchester United | MS | 31 Ocak | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:25 | Tottenham 2-0 Manchester United | MS | 31 Ocak | S Sport

70 milyon pounda mahrez'i almaya çalışacağınıza adam gibi bir stoper alın be!!

d519d26359f4ecb6813cef345b1ebe45.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

ManU bu kadrosuyla ligi ikinci bitirirse basari sayilir.

Stoperler hala Smalling-Jones, bir zamanlar kanat diye alinan ve benim cok begendigim Valencia-Young ikilisi bek olmus, orta sahada pace 0. Pogba-Matic cok agir oyuncular. Yedekleri de Fellaini.

Hücumda Martial ve Lingard'in ayagina bakan bir ManU. Yedek golcüsü de günü gününü tutmayan genc Rashford.

Mourinho'yu sevmezsiniz ama su kadroyla 2.olmak basaridir. 2-3 tane adama tüm parayi ödeyince kadro hala düzelmemis oluyor. :asd22:

United a bir sol bek iki Stopper bir orta saha birde 10 numara gerek.
Kaç senedir mal mal transferler yapıyorlar. Lingard ne ya alsana ora Özil i.

Tottenham resmen touchak geçiyor

özil uzatmış olması lazım arsenalle bugün arsenalliler çıldırıyodu

Evet 68 milyon Euro alacakmış 3 yılda.

Babasının kurbanı oldu zamanında United ile anlaşmışken Arsenal biraz fazla maaş verdi diye kariyerinin içine etti bir şampiyonluk görmeden kariyeri bitecek pl de.

Bu Martial in neyini beğeniyorlar anlamıyorum arkadaş koşularini görünce burak aklıma geliyor. Bu adamin ismi nasıl Barça real ile anılır

Bu japon hep böyle bunun kadar bencil topçu yok herhalde premièr league de

ManU bu kadrosuyla ligi ikinci bitirirse basari sayilir.

Stoperler hala Smalling-Jones, bir zamanlar kanat diye alinan ve benim cok begendigim Valencia-Young ikilisi bek olmus, orta sahada pace 0. Pogba-Matic cok agir oyuncular. Yedekleri de Fellaini.

Hücumda Martial ve Lingard'in ayagina bakan bir ManU. Yedek golcüsü de günü gününü tutmayan genc Rashford.

Mourinho'yu sevmezsiniz ama su kadroyla 2.olmak basaridir. 2-3 tane adama tüm parayi ödeyince kadro hala düzelmemis oluyor. :asd22:
Ulan her şeyi de eleştirme be stoperler dışında kadro iyi Ashley ile Valencia kaç maç aldırdı.

Üst Alt