EPL 17/18 H:26 | Arsenal 5-1 Everton | MS | 3 Şubat | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İkinci yarıyı izleyeceğim eve yeni geldim.

Bir kanat bir ön libero ile şampiyonluğa oynayabilecek duruma gelir ama Arsenal şahane takım kurdular.
ofansif anlamda evet sahane bir takim olduk auba ile beraber. ozil, auba, miki ve lacazette cok iyi bir forvet hatti bence. bende ikinci yariyi izleyecegim bi link bulabilsem.
ama arsenal seneye oynar artik sampiyonluga bu sene bitti gitti

Gelecek sene için dedim zaten ama ön libero şart.

Şu Cesc-Song ikilisinin muadili bir türlü oturmadı yıllardır.
miki alexis degisikligi hakkinda ne dusunuyorsun peki? alexis sene sonu gidecekti zaten onu biliyorum ama ilk bakisimda mikiyi napcaz acaba demisdim ama yanilmisim biraz demekki.
evet bi ara rvp sezonunda song ciddi ciddi dunyanin en iyi on liberolari olmusdu. umarim wenger gelecek sezon icin radikal degisikliler yapar. xhaka ile olmiyacak gibi zaten.

miki alexis degisikligi hakkinda ne dusunuyorsun peki? alexis sene sonu gidecekti zaten onu biliyorum ama ilk bakisimda mikiyi napcaz acaba demisdim ama yanilmisim biraz demekki.
evet bi ara rvp sezonunda song ciddi ciddi dunyanin en iyi on liberolari olmusdu. umarim wenger gelecek sezon icin radikal degisikliler yapar. xhaka ile olmiyacak gibi zaten.
Alexis bu sene top oynamadıki sıfır katkı alındı ilk yarıda.

Mkhi yıllardır beğendiğim bir adam yeterkü güvenilsin. Tabii Alexis son 2 sezon çok iyidi bireysel olarak daha iyi olsa da takım oyuncusu olarak daha fazla katkı verebilir Mkhi.

Hatta abartıyorum Mou ile billur geçilme sebebi olabilir bu adam da.

bu kadar radikal birsey olacagani dusunmuyorum. wenger cok para harcadi ona ve baska bir kulupden iyi bir para gelmezse oyle satacagani dusunmuyorum, wengerin hic boyle birsey yaptigini hatirlamiyorum.-

Ona çok para harcadiginiz dogru ama adam Arsenalde ne işi var yaw

Ne ofansif anlamda ne defansif anlamda iyi

En fazla ortalama 1 performans ortaya koydu bu sezon

şampiyonluga oynayacaksaniz çok daha iyi bir oyuncuya ihtiyaciniz olacak

Ona çok para harcadiginiz dogru ama adam Arsenalde ne işi var yaw

Ne ofansif anlamda ne defansif anlamda iyi

En fazla ortalama 1 performans ortaya koydu bu sezon

şampiyonluga oynayacaksaniz çok daha iyi bir oyuncuya ihtiyaciniz olacak
Dogru diyorsun bende katiliyorum zaten, Xhaka hakkinda umudumu bende kesdim fakat Wengerin cok buyuk para harcadigi adami kesdigini suana kadar gormedim. Ya cok onemli adamlarini buyuk paraya satti ya da oynatti, hic kesmedi. Ben hatirlamiyorum en azindan.

Üst Alt