EPL 17/18 H:3 | Newcastle United 3-0 West Ham United | MS | 26 Ağustos | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 17/18 H:3 | Newcastle United 3-0 West Ham United | MS | 26 Ağustos | S Sport

11.png

688.png
v.png
735.png

500px-St_James_Park_Newcastle_south_west_corner.jpg

İngiltere Premier Lig 2017/18 Sezonu 3. Hafta

Newcastle United - West Ham United
St James's Park, Newcastle upon Tyne
26 Ağustos 2017

17:00

50px-S_Sport_logo1.png

Newcastle yine yenilir. Ne yazık ki kadroları çok vasat kalmış. Yeniden Premier Lig'e dönmelerini çok beklemiştim ama hayal kırıklığı yarattılar. Ellerindeki kadro hala bir alt lig icin iyi düzeyde, Epl'nin çok altında. Joselu, Mikel Merino, Lejeune, J.Murphy vs gibi transferler Epl'nin geldiği seviyeden çok geride transferler.
Benitez icin de üzülüyorum , böyle giderse sonunda bırakıp gitmek zorunda kalır, Newcastle bir daha o seviyede bir hoca bulamaz.
Keşke tüm söylediklerim boşa çıkıp Newcastle 3 puan ile tanışsa ama maçın uzun süre 0-0'a kitleneceğini, uygun anı bulduğunda WestHam'ın fişi çekeceğini düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Newcastle Huddersfielde karşı çok kötüydü - kreatif oyuncuları yok Benitezin oyuncu tercihleri de doğru dəgil

Whu kazanır gibime geliyor. 1-2

Newcastle yine yenilir. Ne yazık ki kadroları çok vasat kalmış. Yeniden Premier Lig'e dönmelerini çok beklemiştim ama hayal kırıklığı yarattılar. Ellerindeki kadro hala bir alt lig icin iyi düzeyde, Epl'nin çok altında. Joselu, Mikel Merino, Lejeune, J.Murphy vs gibi transferler Epl'nin geldiği seviyeden çok geride transferler.
Benitez icin de üzülüyorum , böyle giderse sonunda bırakıp gitmek zorunda kalır, Newcastle bir daha o seviyede bir hoca bulamaz.
Keşke tüm söylediklerim boşa çıkıp Newcastle 3 puan ile tanışsa ama maçın uzun süre 0-0'a kitleneceğini, uygun anı bulduğunda WestHam'ın fişi çekeceğini düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Newcastle hücum oyuncuları çok vasat primier lig için. Oyuncu transfer etmezlerse yine alt lige giderler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt