EPL 18/19 H:18 | Wolverhampton 0-2 Liverpool | MS | 21 Aralık | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

11.png

740.png
1524776345132-png.21146
676.png

20_1357619644.jpg

İngiltere Premier Lig 2018/19 Sezonu 18.Hafta
Wolverhampton - Liverpool
21 Aralık
23.00
S Sport

#WolverhamptonWanderers XI: Rui Patricio, Bennett, Coady, Boly, Doherty, Neves, Saiss, Otto, Moutinho, Traore, Jimenez

#Liverpool XI: Alisson, Milner, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Fabinho, Keita, Mane, Salah, Firmino

Wolves çok tatlı takım keşke bizim olsa hele bir de Diagne'yi filan alsınlar eğer orada da ayakta kalabilirse o adam takımı da başka seviyeye taşıyabilir zira takımın en büyük eksikliği forvet bence, Jimenez çok fırsat yakalıyor ama değerlendirme yüzdesi baya aşağılarda. Bu maçın çok keyifli geçeceğine inanıyorum.

Wolves çok tatlı takım keşke bizim olsa hele birde Diagne'yi filan alsınlar eğer orada da ayakta kalabilirse o adam takımı da başka seviyeye taşıyabilir zira takımın en büyük eksikliği forvet bence, Jimenez çok fırsat yakalıyor ama değerlendirme yüzdesi baya aşağılarda. Bu maçın çok keyifli geçeceğine inanıyorum.

Wolves tatli takim evet, ve onu tatli yapan 70% antrenoru nuno espiritodur. Adam resmen bir taktisyen, ne kadar buyuk takimlar ingiltere harcasada adam dogru taktik ve dizilsle basa bas oynuyor. Bizimki, ders falan almali ondan.

Wolves tatli takim evet, ve onu tatli yapan 70% antrenoru nuno espiritodur. Adam resmen bir taktisyen, ne kadar buyuk takimlar ingiltere harcasada adam dogru taktik ve dizilsle basa bas oynuyor. Bizimki, ders falan almali ondan.
Terim'den bağımsız, 100 milyon euro harcadılar bu yaz ve tamamen hocanın istediği isimleri aldılar bunu bizim ekonomik gerçeklerimizle yapmamız mümkün değil hadi yaptık yabancı olmasından ötürü kendi çetesini topladı, paraları cukkaladı benzeri haberlerle o kariyer başlamadan biter maalesef. İşe daha global çapta bakarsak dediğinde haklısın, 100 milyon euro çokta büyük para değil artık o ligin büyüklerini geçtim vasat takımları için o yüzden yarattıkları takım bence gayette ideal belki bazı bölgelerde isim değişikliğine gidilip, kan uyuşması ve yeterince pratik ile daha iyi sonuçlar almaları çok olası.

Terim'den bağımsız, 100 milyon euro harcadılar bu yaz ve tamamen hocanın istediği isimleri aldılar bunu bizim ekonomik gerçeklerimizle yapmamız mümkün değil hadi yaptık yabancı olmasından ötürü kendi çetesini topladı, paraları cukkaladı benzeri haberlerle o kariyer başlamadan biter maalesef. İşe daha global çapta bakarsak dediğinde haklısın, 100 milyon euro çokta büyük para değil artık o ligin büyüklerini geçtim vasat takımları için o yüzden yarattıkları takım bence gayette ideal belki bazı bölgelerde isim değişikliğine gidilip, kan uyuşması ve yeterince pratik ile daha iyi sonuçlar almaları çok olası.

Tabi, orada haklisin ama 100M bu devirde onlar icin hic bir para. Liverpool gidip kaleci icin 90M harciyor. Benim soylemek istedigim sey Nuno espirito harcadi ama maca baktigim zaman, resmen bir oyun plani var. Hem ic sahada var, hem deplasman oyunu var. Oyuncular naptiklarina cok iyi biliyorlar, nezaman pas ataklarina nezaman arkaya kosup orta keseceklerini. Terim suan tam 1 sene takimin basinda, ve hala bir doru duzgun oyun plani yok.

Tabi, orada haklisin ama 100M bu devirde onlar icin hic bir para. Liverpool gidip kaleci icin 90M harciyor. Benim soylemek istedigim sey Nuno espirito harcadi ama maca baktigim zaman, resmen bir oyun plani var. Hem ic sahada var, hem deplasman oyunu var. Oyuncular naptiklarina cok iyi biliyorlar, nezaman pas ataklarina nezaman arkaya kosup orta keseceklerini. Terim suan tam 1 sene takimin basinda, ve hala bir doru duzgun oyun plani yok.
Valla bana hiç dokunma ben gelirken dahi istemiyordum zaten ki kendisi benim bu kısa ömrümde izlediğim en iyi Galatasaray takımının da yaratıcısıdır ama bu kadar yenilikten uzak ve tek isme bağlı kalmaktan, futbol dışı karakterinden haz etmediğimden istemiyordum ama görülüyor ki artık futbol olarak bize verebileceği bir şey yok, bahane üretmek dışında. Evet kesinlikle güzel ve sadık oynuyorlar o halde izleyelim, umarım güzel bir maç olur.

Üst Alt