EPL 18/19 H:20 | Liverpool 5-1 Arsenal | MS | 29 Aralık | S Sport - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 18/19 H:20 | Liverpool 5-1 Arsenal | MS | 29 Aralık | S Sport

Futbol dunyasinin en guzel adamı. Tarih yazmak kendisine cok yakisacak.
1da8fc1cf9f6604c5d23b5d64f1c93c8.jpg
Kac takim destekliyon ahbap avrupada ?

Kac takim destekliyon ahbap avrupada ?
Avrupada dunyanin gelmis gecmis en muthis takimi olan Realimden baska takim desteklemem. Ayriyetten sevdigim topcu ve tdler vardir, bunlari izler ve basarili olmalarini dilerim. Kraldo, hazard, kante, klopp, ünay bey vs.

Kim şampiyonluğa yaklaşırsa onu.

Örneğin Arsenal geriden gelip öne geçse Arsenalli olacaktır.

Uzdun kanka. Gelecek sene ünay hocam guzel bir kadro kurup kafaya oynarsa onu takip etmem muhtemeldir. Takim tutar gibi gavur takimi tutmuyorum, sahislara bakiyorum kanka.

Barcalı degilmiydin yav bi ara :) Vasfi mesela 67 farkli takima sevgi besliyor severiz kendisini
Luis hamzaoglu, arda falan ile igrenc bir takima donustuler ve sogudum. Perez malliklarina devam ederse onlardan da soguyabilirim. Keramettin gibi barca ve city fanatikleri kızacak ama bende gavur takimlarina karsi bu tur hisler yok.

Luis hamzaoglu, arda falan ile igrenc bir takima donustuler ve sogudum. Perez malliklarina devam ederse onlardan da soguyabilirim. Keramettin gibi barca ve city fanatikleri kızacak ama bende gavur takimlarina karsi bu tur hisler yok.
Bende de yok ama ne bileyim sürekli değiştirmek de tuhaf.

İngiltere'de Liver ile Arsenal dışında sempatim olan takım yok bu arada, City iyi top oynuyordu onu övdük altı üstü.

Üst Alt