EPL 18/19 H:27 | Manchester United 0-0 Liverpool | MS | 24 Şubat | S Sport


Bu kadar formda bir manu deplasmanından 1 puan iyidir ama Liverpool ligin 2.yarısı şampiyon gibi oynayamıyor ilk yarıdaki o hava yok..
 
Liverpool yeni yılda full berbat oynuyor, iyi maçları yok gibi. Klopp ile sene sonu vedalaşıp genç İrlandalı bir SİSTEM hocası getirilmeli.

Öyle gegenpressing filan yemiyor artık kimse. Takmış bir 4-3-3, hep aynı oyun. Salah, Firmino rastgele gol pozisyonuna girsinler yeter. Mane kafası kesilmiş tavuk gibi koşsun dursun.

Rashford'ın sakat sakat oynadığı, daha ilk devrede üç oyuncusunu sakatlığa kurban vermiş Manu'yu yenemedi. Doğru düzgün set oyunu kuramadı ve pozisyon bulamadı takımı. Neredeyse isabetli şutları bile yoktu koca maçta. Solskjaer hocam dün akşam adeta ders verdi.
70 dakika uyu sonra ezbere Shaqiri'yi oyuna almalar, yine kurtarıcı diye Origi çöpünü son dakikalarda kullanmalar, bu akşam 80 dakika Salah beyinsizine katlanmalar...
Kral Henderson'u oyundan alıp bir de kızıyor adama!! Küfretse haklı kaptan, trip az bile sana!!

Lig kupası, Fa Cup ilk turlarda elendin. Bayern tır gibi ezecek. Ligi de kaybettin mi yallah köyüne!! 2022'ye kadar kupa kazanamaz bu takım.

Fabinho, Keita çöplerine 100 küsür harcadın ama Emre Can kadar bile katkı veremediler be..Daha fazla kazık girmeden kurtulmaları lazım bu heriften. Çöplerini dolduruyor takıma her sene.

Klopp sene sonu gönderilmeli demiş miydim?
 
Üst Alt