EPL 18/19 H:31 | Manchester United 0-2 Manchester City | MS | 24 Nisan | S Sport - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lukaku sanchez martial matiç mata kenardayken adamın çıkardığı kadroya bak. Solzkayer bi ara iyi toparlamıştı niye böyle sıçtı tekrardan acaba

Lukaku'yu Juve ve Chelsea'nin elinden aldilar
Sanchez'i Man City'nin elinden aldilar
Rashford - Lingard cevherler guya
Martial Mbappe'nin bir onceki jenerasyonu deniyor

Orta saha lesh, savunma lesh otesi
Fred fena topcu degil, Pogba abartiliyor, Matic bu seviye icin bitik ve demode

Bitti bu iş.Son kalan maçlarda city çok büyük mallık yapması lazımki liver olsun şampiyon.Ama çok zor artık.

Biri twitterda yazmis katiliyorum.Sinir etti it.

Aytac Kara > Fred

Liverpool'un tek maglubiyet ve 90 kusur puanla sampiyon olamamasi uzucu.

De Gea nedense büyük maclarda cok kolay goller yiyor

Iyi kaleci ama performansi nedense en iyilerden biri oldugu konusunda ikna edemedi beni

De Gea nedense büyük maclarda cok kolay goller yiyor

Iyi kaleci ama performansi nedense en iyilerden biri oldugu konusunda ikna edemedi beni
Stoper iklisiyle buraya kadar.De Ligt-Lindelöf ikilisinin arkasında daha iyi iş yapar.Karius bile geçen sene defansdan dolayı iyi gibi gözüktü.Bi de şuan kadro olarak Liverpool daha iyi..

Stokta kalmamis ama buradan temin edebilirsin

Bu gariban hirkasinin fiyati sadece $1885, guncel kurdan yaklasik 11067 lira yapiyor

Pep beyin ayrica Stone Island ve DSquared2 firmalariyla sponsorluk anlasmasi yaptigini, bu firmalarda Birlesik Arap Emirlikleri seyhlerinin hisseleri oldugunu ekleyelim

Yahu sen amma garip adamsın beee.. Her yazdığım mesaja atlayıp, yazılanları nasıl curuteceğini dusunuyorsun.. Zahmet oluyor.. Bari iyi okusan da, ona göre cevap verseydin.

Ben o hırkanın ucuz , pahalı oldugunu yazmadım.. Adamın gösterişi sevmediğini, rutbe gibi her maca aynı kıyafetle çıktığını yazdım..

Bu kıyafeti kim satıyor, kaça satıyor, umurumda değil.. Guardiola dunyanın en tanınmış ve en çok kazanan TD lerinden biri.. Ve cok sade bir kiyafeti var her macta..

İsmi lazım değil, senin de tanıdığın bazı TD lerin defileye çıkar gibi çıktığını da biliyoruz.. Onların kıyafetleri de Salı Pazarından 3 kuruşa alınmıyor herhalde ;))

Bu arada United yaz döneminde büyük kadro değişikliğine giderse bize de birşeyler düşer mi diye bakmak lazım.

Kiralık da olur bonservisiyle de olur.

Yahu sen amma garip adamsın beee.. Her yazdığım mesaja atlayıp, yazılanları nasıl curuteceğini dusunuyorsun.. Zahmet oluyor.. Bari iyi okusan da, ona göre cevap verseydin.

Ben o hırkanın ucuz , pahalı oldugunu yazmadım.. Adamın gösterişi sevmediğini, rutbe gibi her maca aynı kıyafetle çıktığını yazdım..

Bu kıyafeti kim satıyor, kaça satıyor, umurumda değil.. Guardiola dunyanın en tanınmış ve en çok kazanan TD lerinden biri.. Ve cok sade bir kiyafeti var her macta..

İsmi lazım değil, senin de tanıdığın bazı TD lerin defileye çıkar gibi çıktığını da biliyoruz.. Onların kıyafetleri de Salı Pazarından 3 kuruşa alınmıyor herhalde ;))
Hangi TD'ler?

Üst Alt