EPL 18/19 H:31 | Manchester United 0-2 Manchester City | MS | 24 Nisan | S Sport - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu sen amma garip adamsın beee.. Her yazdığım mesaja atlayıp, yazılanları nasıl curuteceğini dusunuyorsun.. Zahmet oluyor.. Bari iyi okusan da, ona göre cevap verseydin.

Ben o hırkanın ucuz , pahalı oldugunu yazmadım.. Adamın gösterişi sevmediğini, rutbe gibi her maca aynı kıyafetle çıktığını yazdım..

Bu kıyafeti kim satıyor, kaça satıyor, umurumda değil.. Guardiola dunyanın en tanınmış ve en çok kazanan TD lerinden biri.. Ve cok sade bir kiyafeti var her macta..

İsmi lazım değil, senin de tanıdığın bazı TD lerin defileye çıkar gibi çıktığını da biliyoruz.. Onların kıyafetleri de Salı Pazarından 3 kuruşa alınmıyor herhalde ;))

Yanlis anlamissin, ben sana saldirip dedigini curutmek icin yazmadim, o gariban gosteren hirkanin nasil sacma sapan pahali oldugunu soylemek icin yazdim.

Pep giyindigi seyleri secmiyor, kiyafet sponsorlari var, onlar seciyor.

Yani ortada gosterisi sevmeme gibi bir durum yok.

Eger birini gosterisi sevmedigi icin oveceksek bu kisi net sekilde Klopp'tur.

Yanlis anlamissin, ben sana saldirip dedigini curutmek icin yazmadim, o gariban gosteren hirkanin nasil sacma sapan pahali oldugunu soylemek icin yazdim.

Pep giyindigi seyleri secmiyor, kiyafet sponsorlari var, onlar seciyor.

Yani ortada gosterisi sevmeme gibi bir durum yok.

Eger birini gosterisi sevmedigi icin oveceksek bu kisi net sekilde Klopp'tur.

Kıyafet sponsoru olsa, yada imagemaker olsa eminim ki çok daha guzel , değişik kıyafetler önerirdi. Bu adamın her mac o basit, gösterişsiz hırkayı giymesini kendi secimi oldugunu dusunuyorum..

Klopp konusunda haklısın. Bu gibi TD ler basit, sade, rahat kıyafetleri tercih ediyorlar. "Ye kurkum ye" tarzında kıyafeti bir ustunluk aracı olarak kullanmıyorlar..

Kıyafet sponsoru olsa, yada imagemaker olsa eminim ki çok daha guzel , değişik kıyafetler önerirdi. Bu adamın her mac o basit, gösterişsiz hırkayı giymesini kendi secimi oldugunu dusunuyorum..

Klopp konusunda haklısın. Bu gibi TD ler basit, sade, rahat kıyafetleri tercih ediyorlar. "Ye kurkum ye" tarzında kıyafeti bir ustunluk aracı olarak kullanmıyorlar..

Anlatamadim galiba

Bu adam yillardir en pahali moda markalarinin sponsorluklariyla giyiniyor

Zaten ararsan Stone Island, Dsquared2 ve diger bireysel sponsorluklari hakkinda fikir edinebilirsin

Simdi bu herif hayvan gibi maas aliyor Man City'den ama kazandigi tek para bu degil. UAE'deki bazi sirketlerde danisman olarak kendisi ve ailesinin bazi uyeleri cilgin maaslar aliyorlar, ayrica UAE'nin yatirim yaptigi pek cok marka da kisisel sponsorluk anlasmasi yapiyor

Bu kiyafet firmalari mevzusu da budur

Pep maas olarak aldigi paradan daha fazlasini baska kanallardan kazaniyor, bayagi gundeme gelmisti ama goz yumuluyor para her seyi yonettigi icin

Ozellikle UAE cok cakal bir ulke, PSG - Katar iliskisinin cok daha kotu, sinsi ve eksisi Man City - UAE iliskisi, ama batidaki PR gucuyle elestirilerden kurtariyor kendini

Anlatamadim galiba

Bu adam yillardir en pahali moda markalarinin sponsorluklariyla giyiniyor

Zaten ararsan Stone Island, Dsquared2 ve diger bireysel sponsorluklari hakkinda fikir edinebilirsin

Simdi bu herif hayvan gibi maas aliyor Man City'den ama kazandigi tek para bu degil. UAE'deki bazi sirketlerde danisman olarak kendisi ve ailesinin bazi uyeleri cilgin maaslar aliyorlar, ayrica UAE'nin yatirim yaptigi pek cok marka da kisisel sponsorluk anlasmasi yapiyor

Bu kiyafet firmalari mevzusu da budur

Pep maas olarak aldigi paradan daha fazlasini baska kanallardan kazaniyor, bayagi gundeme gelmisti ama goz yumuluyor para her seyi yonettigi icin

Ozellikle UAE cok cakal bir ulke, PSG - Katar iliskisinin cok daha kotu, sinsi ve eksisi Man City - UAE iliskisi, ama batidaki PR gucuyle elestirilerden kurtariyor kendini

Yahu Hamza biz seninle niye anlasamıyoruz? Her konuda bana ters düşmek zorunda mısın?

Ben Pep'in az maasla calıştığını mı soyledim? Baska sponsorluk yada danışmanlık geliri yok mu dedim?

Kıyafet konusunu konusuyoruz. Ve giydiği hırka konusu.. O hırkanın kendi tercihi oldugunu dusundugumu yazdım. Onu bir kıyafet sponsorunun dayatması ile giyiyorsa , o sponsor geri zekalı demektir. Her maça aynı kıyafet.. Basit , örgü bir kıyafet. Zevksiz ve gösterişsiz. Ben bir tuketici olarak, çok param da olsa Pep giyiyor diye gidip asla o kıyafeti almam.. Sacma yani..

Neyse yahu.. Seyimden assa Kasımpasa.. Bu konu gereksiz yere uzadı.. Son diyeceğim budur. Nokta..

Pogba tam bir mal ya dunyanin en buyuk sisirilmis balonu herif.
bu adam forvet arkasinda oynayamaz
sag veya sol ic oynayamaz
merkezdeki 2 oyuncudan biri olabilir. yaninda hizli ve yorulmayan 1 ön libero yoksa batirir

kante mesela milli takimda ideal partneri, manuda öyle 1 oyuncu yok. matic pogba yapsan orta saha kagni gibi oluyor

herrera pogba olmuyor fred pogba hic olmuyor.

bu adam forvet arkasinda oynayamaz
sag veya sol ic oynayamaz
merkezdeki 2 oyuncudan biri olabilir. yaninda hizli ve yorulmayan 1 ön libero yoksa batirir

kante mesela milli takimda ideal partneri, manuda öyle 1 oyuncu yok. matic pogba yapsan orta saha kagni gibi oluyor

herrera pogba olmuyor fred pogba hic olmuyor.

Marchisio - Vidal - Pirlo - Pogba donemi bayagi parliyordu

Cok iyi bir takim ve cok iyi bir orta sahanin yildiziydi

Cidden PL'de 4-4-2 elmas oynayip basarili olmus takim hatirlayamiyorum
ManU kadrosu öyle bir kadro ki düzenli gol atabilen 4 oyuncu var. Bunlarin hep oynamasi gerekir.

Pogba-Rashford-Martial-Lukaku dörtlüsü.

Bunu da anca 4-3-3 ile yapabilirsin. Rashford veya Martial ikilisinden biri ofansif orta saha oynayabilseydi farkli bir sistem denenebilirdi.

Orta 3'lü Herrera-Pogba-Fred cikiyor en iyi ihtimalle. Matic falan cöp.

Üst Alt