EPL 19/20 H:2 | Chelsea 1-1 Leicester City | MS | 18 Ağustos | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
11.png

630.png
1524776345132-png.21146
673.png

Stamford.Bridge.jpg

İngiltere Premier Lig 2019/20 Sezonu 2. Hafta
Chelsea - Leicester City
Stamford Bridge, Londra
18 Ağustos 2019
18:30

Hazard varken maçlarını izlemek isterdim Chelsea'nin şimdi pek heyecan yaratmiyor...

Ben Hazardlı Chelsea'den çok daha merakla bekliyorum çünkü gereğinden fazla tek adam sırtında gidiyorlardı. Şimdi Mount-Pulisic gibi muazzam potansiyelli bir sol kanat rotasyonuna sahipler. Pedro sonunda hak ettiği saygıyı görecek gibi, santrafor Drogba'dan beri sorun ama Abraham'ın da gelişmesini bekleyecekler artık. Ayrıca David Luiz kanserinden kurtulmaları büyük nimet onlar için. Bu sene Chelsea'yi özellikle izlemek istememin esas sebebi ise Sarri'nin Jorginho'yu oynatmak için yerinden ettiği dünyanın pozisyonunda uzak ara en iyi oyuncusu Kante'nin sonunda 6'ya geri dönecek olması.

Chelsea Manu maçının ilk yarısını tek kale oynadı, Liverpool'a karşı 120 dakika daha iyi oynayıp kupayı verdiler. Umarım artık şansları döner de güzel bir maçla dönüş yaparlar.

İlk maç united ın gençleri coştu o yüzden yenildiler ama liverpool maçında çok güzel bir top oynadılar bu maç izlenmeyi hak ediyor

CHE XI: Arrizabalaga, Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson, Jorginho, Kante, Pedro, Mount, Pulisic, Giroud

LEI XI: Schmeichel, Ricardo, Evans, Çağlar Söyüncü, Fuchs, Choudhury, Ndidi, Tielemans, Maddison, Perez, Vardy.

18.30
S Sport

Üst Alt