EPL 19/20 H:2 | Southampton 1-2 Liverpool | MS | 17 Ağustos | S Sport - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
liverpoolun maç sıklığı ve temposunu bizim hocalara versen ağlamaktan gözleri şişer

3 oyuncu afrika kupasına gitti diye terim gibi adam bile çevirip çevirip onu gündeme getirdi

mane de aynı kupadan geldi adam akıyor mesela

Aynı kadro kalitesi mi var sanki ?

Romanın çöp gözüyle baktığı adama methiyeler diziyoruz

Eee yani ?

Akhisar değilde denizli demek istedin herhalde ?

Biri büyük ihtimal küme düşecek ekip diğeri her sene şampiyonluğa oynuyor

bu mesajı tam anlamadım bir kaç kez okudum

ya aslında ben ilk mesajda sadece bizim hocaya laf etmedim hatta o yüzden terim gibi bir adam bile dedim ki diğerlerinin durumunu sen düşün

bizim kültürümüzde bir ağlaklık var bunu anlattım

adamlar haftada neredeyse 4 maç yapıyor 48 saat sonra maça çıkıyor ama ıh demiyorlar

bizimkiler bırak maçın sonucu daha 1 hafta öncesinden olası kötü duruma karşı pozisyon alıyor ve bahaneler sıralıyor

yok ilk hafta, yok fizik antrenmanı yapılmış, yok oyuncular milli takımdaymış, yok kılmış yok tüymüş

hatırla geçen senelerde niye biz pazar oynadık neden o pazartesi oynadı tartışması vardı ki takımlar çarşamba mı ne oynamıştı

liverpool ise perşembe sabaha karşına kadar sahadaydı ve bugün de sahada ve neredeyse aynı 11

mesele sadece bizim hoca değil hemen hepsi böyle

haksızmıyım

bu mesajı tam anlamadım bir kaç kez okudum

ya aslında ben ilk mesajda sadece bizim hocaya laf etmedim hatta o yüzden terim gibi bir adam bile dedim ki diğerlerinin durumunu sen düşün

bizim kültürümüzde bir ağlaklık var bunu anlattım

adamlar haftada neredeyse 4 maç yapıyor 48 saat sonra maça çıkıyor ama ıh demiyorlar

bizimkiler bırak maçın sonucu daha 1 hafta öncesinden olası kötü duruma karşı pozisyon alıyor ve bahaneler sıralıyor

yok ilk hafta, yok fizik antrenmanı yapılmış, yok oyuncular milli takımdaymış, yok kılmış yok tüymüş

hatırla geçen senelerde niye biz pazar oynadık neden o pazartesi oynadı tartışması vardı ki takımlar çarşamba mı ne oynamıştı

liverpool ise perşembe sabaha karşına kadar sahadaydı ve bugün de sahada ve neredeyse aynı 11

mesele sadece bizim hoca değil hemen hepsi böyle

haksızmıyım

Haklısın

Üst Alt