EPL 19/20 H:3 | Manchester United 1-2 Crystal Palace | MS | 24 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ne harbi ya biz penaltı kazanınca artık geriliyorum harbiden başka takımlar kullanırken bile anksiyete oluşturdu resmen. Crystal Akhisar gibi oynuyor hiç keyifli değilmiş maç yav forumdan sonra açtım da mehhh

Bu pozisyonlarda hakemlerin Var'a gitmemesini onaylarsak geçen yılki Konya maçında Hüseyin Göçek'in yediği boku da haklı çıkartırız. Zira orada da siyahla beyaz derecesinde bir hata olmadığı sürece hakemin oynatması onaylanıyor. Ki pozisyon gereği Serdar Aziz'de %1 de olsa Skubic sahtekarının ayağına dokunuyor ve Hüseyin Göçek şoparının Var'a gitmemesi Premier Lig mantığına göre doğru karar. Ama bunların hepsini oynatman da bana göre Var'ın varlığını gereksiz kılıyor. Hakem şu pozisyonlara gidip bakmayacaksa ben ne anladım Var'dan, klasik İngiliz burun kalkıklığı. Zaten daha ilk haftadan ofsayttaki hata payını da ölçmeye başlamışlardı. Yarın öbür gün kaldıracaklar, Uefa organizasyonlarında var diye ağlamaya başlayacaklar yine. Aynı geçen yıllarda boğazlarına basıyormuş gibi zorla Christmas zamanları maç oynatmaları gibi. Bu arada İngiltere'de de atmosfer, akıcılık bir yana Liverpool-City hariç her maçı keyifli az takım var. Şu maç da çin işkencesi gibi. Dün izlediğim Levante-Villareal maçı oyun kalitesi olarak şu kör döğüşüne bin basar.

Manchester penaltı kaçırmaya devam ediyor bu arada. Taraftarını kanser etmede bir başka Kırmızı Şeytan Galatasaray'la yarışabilirler anca.

Üst Alt