EPL 19/20 H:7 | Manchester United 1-1 Arsenal | MS | 30 Eylül | S Sport - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Xhaka demeyin ya kufur edecem gonderin artik su mali 4 sene bunu dort sene Mustafiyi idare ettik yeter ya. Bunalmis Wenger son donem gurescilerle doldurdu takimi ya.

1 Hagi, İki Melo 3 Kral sevmedik daha fazla kimseyi kank.
Abi faal olarak sevdiğim nasir genç topculardan guendouzi. Danilo var bir de elimde büyüdü vasco taraftariyim ayrica, alt yaslardan beri bilirim milli takimda kaptandi zaten. Danilodan melo olmasini bekliyordum bi anda sıçradı ama koruyamadı seviyesini. Firsat bulup alabilirsek melo gibi sever taraftar.
Hagi ayrı abi futbolu birakirken cok aglamistim '10un vedasi'😢

Oyuncu fiyatlarını bu kavas premier lig kulupleri yukseltti.Biz burda niasse 5 milyon etmez diyorduk everton 20 milyon vermişti.

Bu sene daraldılar ve kendi içleri dışında dışarıya o kadar para saçmadılar. Kendileri de durumun farkında gibi.

Yazın bir yazı görmustum kısaca adamlar alemin kerizi biz miyiz diyorlardı :D ama bunlarda para olduğu için herkes fazla istiyor heriflerden.Ha işin sonunda bir halta da yaramıyor bence.20 Edecek adama 50 verip ondan 50'lik performans bekliyorlar.

Üst Alt