EPL 21/22 H:6 | Chelsea 0-1 Manchester City | MS | 25 Eylül | S Sport | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 21/22 H:6 | Chelsea 0-1 Manchester City | MS | 25 Eylül | S Sport

1631215830216-png.138378

630.png
3-png.112376
1631216048834-png.138384

view-of-the-bridge-from.jpg

İngiltere Premier Lig 2021/22 Sezonu 6. Hafta
Chelsea - Manchester City
Stamford Bridge
25 Eylül 2021 Cumartesi
14:30

BBT2URWxRY8eq5h9VVGzCU5uvqE2gmUQZ3ZRXBrk.png

geçen sezon tuchel 3 maçta da tuş etmişti guardiola'yı. Bu maçı çok merak ediyorum. Beraberlik bence tuchel'i bozmaz ama pep son soton maçından sonra mutlaka kazanması lazım ve tekrar en büyük favori benim mesajı vermesi lazım

Chelsea 7 maça çıkmış yedikleri 2 gol var birisi 10 kişi kaldıkları Liverpool maçında penaltıdan ikincisi ise rotasyonu çıktıkları kupa maçında. Bu maçı da yemeden geçerlerse büyük iş başarmış olurlar. Pep hoca da geçen sene yediği tokatların acısını çıkarmak istiyordur. Uzun lafın kısası mühtiş maç

Uzun bir aranın ardından keyifli bir Premier League maçı izleyeceğimi düşünüyorum.
Pep Guardiola’yı severim, o yüzden Manchester City’yi destekliyorum bu maç.

futbolun beşiği gerçekten de ingiltere de futbol başka birşey bu maç özelinde demiyorum her maçı güzel genellikle
seyircilerin ses ambiyansı bile harika top auta gidince oooooo sesleri veya gol olunca yeahhh sesi olsun
kenardan yavaş yavaş rakip sahaya girince tribünlerin ufak ufak ayağa kalkması yada topu kornere gönderince bile seyircinin alkışlaması efsane gerçekten

1632570342475.png

Dün sabah erken uyandım
Gittim sana güller aldım
Mutlu ol diye
Mutlu ol diye
Bu sabah gittiğini anladım
Ağladım sana şarkı yazdım
Sonsuz ol diye
Sonsuz ol diye

ingiliz spiker tucheli tukel diye telafuz ediyor

kimse de takilmiyor buna

bizim spikerler morutanin ismini düzgün okuyabilmek icin 40 takla atiyor

böyle seylere gerek yok abi be

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

ulan grealish sırf show'dan ibaret bir herifsin poser halinle milyonları cebe indiriyorsun. popülaritesinin ve oynadığı seviyenin çok çok altında bir yeteneğe sahip ama iyi kapatıyor bu açıklarını çakal

Üst Alt