EPL H:31 | Arsenal 0-0 Blackburn Rovers | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL H:31 | Arsenal 0-0 Blackburn Rovers | Maç Sonucu

Cevap: EPL H:31 | Arsenal - Blackburn Rovers | 2 Nisan | 19.30

ilk resimdeki hain luCASH neill'i görmek tüylerimi diken diken ediyor beyler...

Yalnız benim Esenler Otogar'a gelecek param yok. Yok mu beni Esenler Otogar'a aldıracak Blackburnlu bir reyis?

Yalnız benim Esenler Otogar'a gelecek param yok. Yok mu beni Esenler Otogar'a aldıracak Blackburnlu bir reyis?

Sn. Mahmut Başkan bana DOĞAN SLX hediye etmişti. Otogar'a kadar onunla gitcem. Mahmutbey yolundan alırım seni? İstiyosan evinden de alırım farkmaz bana?

yazının başındaki voleybol işaretini futbol olarak değiştirsek..

Kopenhag meydanında attığımız dayak yetmedi bunlara.

0.jpg

Beyler maç öncesinde herkes telefonuna internet paketi falan alsın, maç saati statdayken forumdaki kardeşlerimizede atmosferi yaşatalım.

Not:Mahmut reyis, masaüstü bilgisayarınla geliyormuş. "Cep telefonu interneti bana ters, aksini iddia eden varsa Esenler'e aldırırım, yol parası benden" aynısını copy-paste yaptım.

Beyler maç öncesinde herkes telefonuna internet paketi falan alsın, maç saati statdayken forumdaki kardeşlerimizede atmosferi yaşatalım.

Not:Mahmut reyis, masaüstü bilgisayarınla geliyormuş. "Cep telefonu interneti bana ters, aksini iddia eden varsa Esenler'e aldırırım, yol parası benden" aynısını copy-paste yaptım.

Şuan reyislemisin yoksa???????*

Cevap: EPL H:31 | Arsenal - Blackburn Rovers | 2 Nisan | 19.30 | Spormax

Maçı Esenler Kemer Stadı'na aldırmaya çalışıyorum reisler. Hizmetlerimin devamını bekleyiniz. :cool:

Cevap: EPL H:31 | Arsenal - Blackburn Rovers | 2 Nisan | 19.30 | Spormax

Beyler bu Blackburn hayranlığı nerden çıktı bilelimde belki katılırız :D

Nonda,Hakan,Tugay onlardan dolayımı ???

Üst Alt