EPL H:31 | Arsenal 0-0 Blackburn Rovers | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL H:31 | Arsenal 0-0 Blackburn Rovers | Maç Sonucu

Cevap: EPL H:31 | Arsenal 0-0 Blackburn Rovers | Maç Sonucu

Deplasmanda 10 kişiyle 1 puan gayet güzel sonuç. Arsenal gibi bir takıma karşı bir de.

Haftaya içeride Birmingham'ı ezeriz.

Üstelik hakem çok bariz şekilde Arsenal 'i korudu. 10 kişi kalmamız rağmen yenilmedik. Alnımızın akıyla Emirates 'ten çıktık. ManU artık şampi.

Yeni geldim beyler maçtan. Güzel deplasman oldu. Merih'i zaptedemedik valla.

Londra'dan bildiriyorum beyler. Ice Bar'da kutluyoruz beraberliği, bekleriz herkesi. Girişte adımı vermeniz yeterlidir.

Blackbürnümüzü deplasmanda yalnız bırakmadık. Deplasmana otobüs kaldıran sn başkanımız Mahmut Yoldaturfan'a teşekkür ederiz.

Ekli dosyalar

• tayfa.gif
    tayfa.gif
    153.3 KB · Görüntüleme: 16

Blackbürnümüzü deplasmanda yalnız bırakmadık. Deplasmana otobüs kaldıran sn başkanımız Mahmut Yoldaturfan'a teşekkür ederiz.

12475.gif

Wenger: Deplasmanda gibiydik. Bu taraftar ölüyü diriltir. Evimizde Blackburn ile berabere kalmak güzel sonuç.

Bu arada sahaya atılan Çamlıca Gazoz şişesinin sahibi Merih Londra karakolunda sabaha kadar tutulacak.

84828359Arsenal_135959g.jpg

Maçtan daha yeni geldim yahu. Dün içmişiz de mahalleden gencolarla Londrada cumhuriyet parkında sızmışım. Ne diyelim, elimizden kaçırdık pis arsenallileri. Bir daha ki sefere artık.

Arsenal'de birilerini sopayla güzel bir dövmek lazim ama kimlerin hakettigini çözemedim daha.

Yorucu bir geceden sonra geri döndüm.Geceyi nezarette geçirdim arkadaşlar. Ama değer takım için, 0-0 güzel skor.Salladık ama yıkamadık.

Üst Alt