Ercan Saatçi: O Gol - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ercan Saatçi: O Gol

Cevap: Ercan Saatçi: O Gol

Ben Galatasarayıma acımam, onları acınacak hale getiririm. Büyük olaylar çıkar!!! Ne fenerasyon kalır ne MHK ne Spor bakanı aga. Gerekirse birlik olur hepsinin kellesini alır gereğini biz yapar ve Avrupa kupalarınada gideriz kardeşim. Biz Türkiyenin, hatta Dünyanın en büyük taraftar gruplarından biriyiz. Musa Musada okadar uzun boylu değil.

Abi onlar düşünsün ülke ceza yerse bunlar yüzünden kendileride kaybeder ben Galatasarayıma acırım onlar yüzünden 5 yıl avrupaya gidememek çok acı inş olmaz iddianame açıklansın Uefa bekliyodur zaten.

Volkanın anası susmuştur artık heralde.Önümüzdeki 25 yıl ağlamaz hatalara bak.

Hahaha Şafak ne iş açtın başımıza, sabahın 9 unda açtın konuyu gece 10 oldu halen küfür etmek isteyen girip burada saydırıyor. Hayır işleyip sevaba girdin valla. Ben yanılmışım iyiki açmışsın :)

Senide vururlar acı diye bir şiir var .Seninde ağlayacağın günler gelecek adi karaktersiz haysiyestsiz şerefsiz hayvandan dönme Ercan Saatçi .Ne kadar yarasa gibi kanla beslendiğini en iyi GS taraftarı bilir .PKK yakıştırması yaptığın asil Galatasaray klübü yerine taptığın Aziz Yıldırım şuan terör örgütü kurmak suçundan yargılanıyor .Hepinizin anasının ağlatılacağı günler gelecek .Sabredin .

Konuyu kapatın ceza alıcam. Sabahtan beri okumamakta ısrar ettim şimdi kafam güzel bak çok pis sövecem bu ...................... nolur kapatın ya

Ulan sen kim köpeksin be kaliteli şerefsiz. Sen daha portakalda vitaminken senin reisin olacak yavşak Çavuşoğlu vardı piyasada. Biz onları görmüş adamız. Sen daha İzel -Çelik- Ercan'ın Ercanıyken biz kamyon tepesinde Neuchatel maçının turunu atıyorduk be annesi deliyle sevişip seni doğurmuş öküz. Yalaka köpek, Aziz senin baban dimi, belli Mercedes belli

sus lan it sen git bankasyayı araştır öbür sene için lazım olur,o golü de atttırmazlar sana orda şikeci ib.e .

Üst Alt