Ercan Saatçi: O Gol | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ercan Saatçi: O Gol

O gol - Ercan SAATÇİ - Hürriyet

ÖYLE bir gol attı ki Özer, maçın ve her şeyin önüne geçti. Hakan Arıkan’ı orta sahadan avlayarak maçla ilgili konuşılacak bir sürü şeyi gölgede bıraktı.

Aykut Kocaman’ın gözlerinde bu kez başka bir sevinç vardı... Ankaraspor’dan beri hep inandığı ve çok şey beklediği Özer Hurmacı, hocasını fazlasıyla gururlandırdı, ayrı ve özel bir tebessümüne sebep oldu. Maçın başındaki o gol, hem Fenerbahçe’ye hem de Özer’e ilaç gibi geldi

Umarım yanılmam ama o gol, Özer’i ateşleyecektir ve F.Bahçe orta sahasındaki rekabeti arttıracaktır. Maça gelince... Gökhan Gönül, Serdar Kesimal, Mehmet Topuz, Volkan Demirel gibi bir çok oyuncusunun eksikliğine rağmen Fenerbahçe büyüklüğüne ve şampiyonluğuna yakışır bir maç daha çıkardı.

HAKAN ARIKAN YIRTTI !

ALLAHTAN Hakan Arıkan o golü geçen sezon yemedi!.. Mazallah orta sahadan gol yedi diye tutuklanır mıydı bilmem ama, böyle pozisyonların futbolda olduğunu anlatana kadar, başı çok ağırırdı herhalde... Hele de golü Fenerbahçe’den yediyse vay o kalecinin haline...

TOP 5

Özer Hurmacı’nın akıllara durgunluk veren o muhteşem golü.

Emre’nin şahane pasları ve asistleri.

Uzun süre forma giymeyen F.Bahçe kalecisi Mert’in harika performansı.

Bir kısım medyanın (!) ağzına meze olan Caner’in sol taraf resitali.

Hemen her pozisyonu yakından takip edip güzel bir yönetim sergileyen Halis Özkahya.

MAÇIN ÜÇ ADAMI

EMRE BELÖZOĞLU-ÖZER HURMACI-MERT GÜNOK

----------------------------------------------------

Bu yazıya yorum yapmaya gerek yok.

Cevap: Ercan Saatçi: O Gol

içgüvey Ercan elle kolla kazandıgınız neden yazmıyosun özerınho ateşlıyecekmış peh daha çok beklersınız baskette ezdık futboldada ezecegız bekleyın sabredın:mad:

Bilicanın smaçladığı maçtan sonra da hakemi övmüştü.Bu ülkede şikeye,hileye,rüşvete prim tanınırsa bunun gibi şeref yoksunu yaratıklar da çıkar böyle yazılar yazar tabii.

Şafak kardeş seninle iyi anlaşıyoruzda, şu onununkinin bununkinin ,önde gidenin geride durmayanın yazılarını buraya niye getiriyorsun kardeş. Ne bekliyorsun Adamın Gözleri bebekleri bile ŞŞ (Şike,Şerefsizlik,Şaibe). Hakem görevini yaptı maçı bize verip Mersini katletti, Hakanda görevini yaptımı yazacaktı?

Şafak kardeş seninle iyi anlaşıyoruzda, şu onununkinin bununkinin ,önde gidenin geride durmayanın yazılarını buraya niye getiriyorsun kardeş. Ne bekliyorsun Adamın Gözleri bebekleri bile ŞŞ (Şike,Şerefsizlik,Şaibe). Hakem görevini yaptı maçı bize verip Mersini katletti, Hakanda görevini yaptımı yazacaktı?

İbret için Mahir adam gözümüzün içine baka baka "Hemen her pozisyonu yakından takip edip güzel bir yönetim sergileyen Halis Özkahya." şunu nasıl yazabilir anlamıyorum aklım almıyor herkes görsün unutmasın bunların ne mal olduğunu

İbret için Mahir adam gözümüzün içine baka baka "Hemen her pozisyonu yakından takip edip güzel bir yönetim sergileyen Halis Özkahya." şunu nasıl yazabilir anlamıyorum aklım almıyor herkes görsün unutmasın bunların ne mal olduğunu

KOC gibi adama dediğine bak şafak yakıştıramadım.:ays:

Anladım Şafak biliyorum niyetinide o (Ş) nin ne mal olduğunuda. Biz malum gazeteyi bırak okumayı, bu adam var diye adını bile anmıyoruz, görmemek için almıyoruz, internet sitesine girmiyoruz. Ama o buraya bizim forumun içine kadar giriyorya nefret ediyorum bu karakter fukaralarından ona tepkim kardeşim ;)

Bende öyle bir algı oluştu ki hani görmezden gelmenin bir faydası olmadığı gibi gerçeklerinde algı yönünde değişmeye başladığını düşünüyorum artık biz tamam rahatsız oluyoruz bu adamdan ve buna benziyenlerden ama ses çıkartmayıp görmezden geldikçe adamlar toplumun algısını yazdıkları yönünde değiştiriyorlar bakın koca yaz şike aşağı şike yukarı yattık kalktık sonunda ne dediler "ama bunca emek futbolcuların teri ne olcak" lan şike diyoruz şike yapmışın Alex 30 gol attı diyor" yaw attı işte şike olduğu için attı zaten kaleciler tutmadı topları "ama emek ter ne olcak" bence görmezden gelceğimize tepki koyalım.

bide üste cikiyorlar allahim bunlarin soyu sopu neden bu kadar serefsiz hicmi ahlak denilen bisey yok bu onun bunun evladlarinda

15-20 gün sonra hasetinden catır catır catlayacaksın,insallah o zaman hakaret iceren bir yazı falan yazarsında senin de hesabını görürler.Hem bu adam yorumculuktan zerre kadar cakmıyor!

Tepki koymak dersen varım. Ne gibi birşey planlıyorsun. Yürüyüş, belli yerlere mail atma, basın açıklaması aklında ne varsa hepsine varım. Bunda sonuna kadar haklısın. Ama o Ş nin yazdıkları buraya getirip üzerine yorum bile yapılırsa bu onu sadece mutlu eder. Adamlar gazetemi almıyor ama forumlarından beni tartışıyorlar diye ;) Düşmanımızda biraz bizim seviyemizde olmalı :)

Bende öyle bir algı oluştu ki hani görmezden gelmenin bir faydası olmadığı gibi gerçeklerinde algı yönünde değişmeye başladığını düşünüyorum artık biz tamam rahatsız oluyoruz bu adamdan ve buna benziyenlerden ama ses çıkartmayıp görmezden geldikçe adamlar toplumun algısını yazdıkları yönünde değiştiriyorlar bakın koca yaz şike aşağı şike yukarı yattık kalktık sonunda ne dediler "ama bunca emek futbolcuların teri ne olcak" lan şike diyoruz şike yapmışın Alex 30 gol attı diyor" yaw attı işte şike olduğu için attı zaten kaleciler tutmadı topları "ama emek ter ne olcak" bence görmezden gelceğimize tepki koyalım.

Anlamasınada gerek yok Emrem iyi yere kapılanmış. Hem adamın kızını almış hem yazacak köşe. Ağır şeyler yazıcam ama şimdi cezalık olmayalım.

15-20 gün sonra hasetinden catır catır catlayacaksın,insallah o zaman hakaret iceren bir yazı falan yazarsında senin de hesabını görürler.Hem bu adam yorumculuktan zerre kadar cakmıyor!

UEFA nın Türk takımlarını 5 yıl avrupadan men etmesi ihtimaline rağmen F7 yi küme düşürmemek için malum organlarını yırtacak bu fenerasyon. Bekleyip göreceğiz iddianameye birşey kalmadı.

Abi onlar düşünsün ülke ceza yerse bunlar yüzünden kendileride kaybeder ben Galatasarayıma acırım onlar yüzünden 5 yıl avrupaya gidememek çok acı inş olmaz iddianame açıklansın Uefa bekliyodur zaten.

yok abicim yok . dünyada başka hiçbir takım bu kadar antipatik olamaz sanırım. başkanından taraftarına oyuncusundan medyasına kadar başka hiçbir klüp bu kadar aşağılık olamaz. harbiden şu ligi her fırsatta rezil ediyorlar artık. hadi be savcım açıkla şu iddaanameyi artık

Üst Alt