Ercan Taner: "Sneijder bir vizyondur"


sneijder-1.jpg

Ercan Taner, Habertürk Gazetesi’nde Wesley Sneijder’in Galatasaray’daki durumuyla ilgili bir yazı kaleme aldı.


İşte o yazıdan bir bölüm:

“Sneijder konusu… Şöyle bir hava seziyorum, çok para veriyoruz, zaten Tudor ile arası yok veya gitmek istiyor… Hepsi olabilir, yalnız Sneijder bir dünya markasıdır. Önümüzdeki yıl, Dünya Kupası var ve Hollanda bu kupaya katılırsa, Sneijder, Dünya Kupası’nda oynayacak, dolayısıyla bu sezon mükemmel bir performans göstermesi kuvvetle muhtemel… Fakat, dünya markası bir kulüp olan Galatasaray’da, sanki o istenmiyor havası oluşturuldu. Onun gibi bir oyuncu bulmak çok zor, bence…

Bu bölümü yazarken, Sneijder İstanbul’a çoktan geldi. Yorumum değişmez. Sneijder, vizyondur! Sabahın ikisinde, onu karşılayan taraftarlar, bu mesajı zaten verdiler…”
 
Tweetlere bakilirsa Fenerliler ; Galatasaray biraksin da biz alalim diyorlar.

yalnız Sneijder bir dünya markasıdır
yalnız Sneijder bir dünya markasıdır
yalnız Sneijder bir dünya markasıdır

:ka21:
 
Ercan Taner Beşiktaşlı olabilir belki ama adamın hayatı Galatasaray başarılarını anlatmak ile geçti. Saygı duyulacak bir insan kesinlikle.

sent via GSC
 
Sneijder´i poh poh layan bir medya mensubu daha... Aziz medyasi ?

Cok kisa yazayim...
Avrupanin vizyon sahibi onlarca kulübü var, dünya yildizini almak icin iki üc kurus ile calarlardi kapimizi heralde ? Yada sadece bize has "alaturka" biz vizyon kavrami mi bulunuyor ?
 
En azindan 1 yil daha kalmali. Ortalik bos olunca gereksiz yuklenilme artti. Snejder gibisini bu yonetimle bidaha bulamayiz.

Iste apo albayraki sevmiyoruz ama bu tur meselelerde ne yapiyor ediyor olayi tatliya bagliyor. Su mesele a dan z ye yonetim zafiyetinden kaynaklaniyor. Ya da hersey istedikleri gibi gidiyor.
Bakin gelecekte tudoru da bu yuzden yer bunlar.
 
Son düzenleme:
Bence 1 sezon daha devam etseydi iyi olurdu...

Isim olarak

Belhanda - Gomis - Maicon

Sneijder - Poldi - Brumadan daha kucuk... InsaAllah performans olarak daha iyi cikarlar
 
Üst Alt