GSC Haber - Erden Timur: "Basketbolda 4 numara ve Melo'nun boşluğunu doldurmak için uğraşıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Erden Timur: "Basketbolda 4 numara ve Melo'nun boşluğunu doldurmak için uğraşıyoruz"

Defansi baya iyi, üclü ata bilen bir Combo Guard lazimsa Ludwigsburglu Radebaughu alalim. Herif Almanya'da 1-3 arasi herkezi iyi savunuyordu ve SL'de iyi performans gösterdi.

Ülker/Beko-Efes rekabetine figüran olmak içime sinmediği için Basketboldan uzak durdum epeydir. O bakımdan fikir yürütmem doğru olmaz ama Okben' den çok ümitliydim, şu yoklukta bile tutunamamış olması şaşırttı...

Hidayet Türkoglu´nu izleyerek büyümüs... Hidayete benzeyen bir oyun tarzi var... Ve ayni lakaitlige sahip. Hedo bukadar lakait olup salana kadar hayvan gibi basketciydi fark olarak. Okben sürekli sahada zorla tutuluyormus gibi cool görünme derdinde.

Hidayet Türkoglu´nu izleyerek büyümüs... Hidayete benzeyen bir oyun tarzi var... Ve ayni lakaitlige sahip. Hedo bukadar lakait olup salana kadar hayvan gibi basketciydi fark olarak. Okben sürekli sahada zorla tutuluyormus gibi cool görünme derdinde.
Baktım da herif 26 yaşına gelmiş yav!..Ben daha genç sanıyordum; o derece kopmuşum Basketbol ligimizden. Sessizce çekileyim şimdilik. Seneye umarım iddialı bir takımımız olur da ben de keyfle takip etmeye başlarım yeniden:giggle:

Baktım da herif 26 yaşına gelmiş yav!..Ben daha genç sanıyordum; o derece kopmuşum Basketbol ligimizden. Sessizce çekileyim şimdilik. Seneye umarım iddialı bir takımımız olur da ben de keyfle takip etmeye başlarım yeniden:giggle:

Zaman akip geciyor... Bizim baskette iyi oldugumuz dönemde genc alt yapilarindan rüzgar gibi bir jenerasyon geliyordu ama cogundan hic birsey olmadi... O 2013 civarlari... 9 sene olmus...

Üst Alt