Erden Timur: "Gerçekten para verilmesi gereken yerde de verilecek. İyi kadro kurulacak" - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Gerçekten para verilmesi gereken yerde de verilecek. İyi kadro kurulacak"

koca kulübün sponsor bulamadığı-transfere para ayıramadığı dönemlerde elini taşın altına sokmuş -şirketine bir faydası olmayacak olmasına rağmen- adama böyle gelmezsin ya

Ne güzel Futbol konuşuyorduk - salak adamın sorduğu soru üzerine sponsorluk ve para konusu konuşmak zorunda bırakılıyor. ADamında hassas damarı olduğu için açıklama ihtiyacı hissediyor.

diğer muhabirler kıstırsa ya orda "lan adam gibi soru sorsana " diye

1. transferler baya sürecek
2. avrupada olmadigimizdan dolayi bir cok oyuncu almakta zorlanacagiz
3. secimden dolayi gecikmedeyiz

ABV ELMAS

Beyler ben gelecege umutlu bakamiyorum.. Transferlerin de hic bir yere yetisecegini sanmiyorum ayrica hic bir oyuncumuzu 12+ milyon üstü bir rakama da satacagimizi düsünmüyorum.
tam aksine , "Kokuşmuş sistem , iğrenç sistem" lafları yerine altyapıdan tut bir planlama hesaplandığını olabildiği derecede açık olmaya çalışarak anlatıyor adam.

daha ne olsun. 50 M a adam almayacağız , zaten baharda başlaması gereken çalışmayı daha yeni yapıyoruz herkes %60-70 yol almışken diyor ki doğru - 2 günde bitmeyecek olması trasnferin haksız değil.

Satıştasda tutacağım diyor - oyuncu isterse ederini bulanı veririm diyor yani daha ne desin adam.

Üst Alt