Erden Timur: "Gerçekten para verilmesi gereken yerde de verilecek. İyi kadro kurulacak" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Gerçekten para verilmesi gereken yerde de verilecek. İyi kadro kurulacak"

trasnfer konusunda "yav olmayacak istenilenler" gibi bakanl varsa lütfen kuşların yaptıklarına baksın ...

Emre Mora 3+ , Bardakçıya 3e yakın , brumalar bilmenelere ne opsiyonlar , TD ye allah bilir kaç para.... bunu yapıp 10 günde yol almak kolay...

öyle olsun istiyorsanız A.Albayrak tipi yönetici sizin istediğiniz - atsın bi isim meşgul olsun gündem diye , sonra taraftar istedi diye borca gitsin. Yok abi doğru dürüst yapılsın şu işler.

Doğrusu neyse onu bulmaya çalışalım - Avrupa yok, Lig var kupa var , 15 M luk adam çok lazım olmayabilir yani

tam aksine , "Kokuşmuş sistem , iğrenç sistem" lafları yerine altyapıdan tut bir planlama hesaplandığını olabildiği derecede açık olmaya çalışarak anlatıyor adam.

daha ne olsun. 50 M a adam almayacağız , zaten baharda başlaması gereken çalışmayı daha yeni yapıyoruz herkes %60-70 yol almışken diyor ki doğru - 2 günde bitmeyecek olması trasnferin haksız değil.

Satıştasda tutacağım diyor - oyuncu isterse ederini bulanı veririm diyor yani daha ne desin adam.
Kamp baslasin bitsin bir daha görüselim derim rdashim. Ben G.Saray'da kampa yetisen transfer dönemi görmedim. Oysa ki susuzluktan ölüyoruz Millet takir takir transfer yapiyor. Haftaya en az 43transfer aciklanmasi gerekir umutlu bakabilmem icin. Bu kadroya 9-10 takviye lazim.

Zamanında Teoman muhabir dövüyor diye kiziliyordu fakat işini düzgün yapan tek tukler harici cidden hakediyorlar bunları ya dovecen yada lafla itin gotune sokacan moron olduklarını anlatacan

Kamp baslasin bitsin bir daha görüselim derim rdashim. Ben G.Saray'da kampa yetisen transfer dönemi görmedim. Oysa ki susuzluktan ölüyoruz Millet takir takir transfer yapiyor. Haftaya en az 43transfer aciklanmasi gerekir umutlu bakabilmem icin. Bu kadroya 9-10 takviye lazim.

iyide , millet dediğinin TD si 1 ay öncesinden belli , bir işampiyon , biri devre arasındakiyle devam ediyor , yönetimleri aynı ... bizde her şey daha 10 günlük TD daha 12 saatlik falan resmi olarak..

karamsar bir durum değil - realist bakmakta lazım

taraftar olarak biz her şeyi isteriz ayrı ama sürece baksana ne zaman iş başı oldu - TD daha dün belli oldu , lig başlamasında 40 gün var , göreceğiz işte - işleri hiç kolay değilki

erdem ağabeyin 3 4 haftada transferler bitecek arzusu ve dileği var
8 eylülde evrak yetiştirmeye çalıştıkları gözümün önüne geliyor

iyide , millet dediğinin TD si 1 ay öncesinden belli , bir işampiyon , biri devre arasındakiyle devam ediyor , yönetimleri aynı ... bizde her şey daha 10 günlük TD daha 12 saatlik falan resmi olarak..

karamsar bir durum değil - realist bakmakta lazım

Kac yildir ayni filmi yasadigimiz icin aliskanlik olmus sanirim. Tekrar ediyorum r.dashim. 9-10 transfer gerekiyor bu kadromuza. Haftaya bakalim neler olacak. Gelecek hafta benim icin cok kritik

Kac yildir ayni filmi yasadigimiz icin aliskanlik olmus sanirim. Tekrar ediyorum r.dashim. 9-10 transfer gerekiyor bu kadromuza. Haftaya bakalim neler olacak. Gelecek hafta benim icin cok kritik
aynı fikirdeyiz , geçen sene zatan daha da vahimdi 30 Haz seçimdi - mazabat derken PSV tokadıyla başladı zaten sezon. Doğru adam doğru transfer yaparsan ama 1 hafta kayıp aman aman bir şey değil be abi.

Misal : marcao gidici diyoruz ya , şimdi doğru fiyatı bulması belki ağustos sonu ? iyice sıkıp trasnferin sonuna doğru şartları kabul ettireceğiz belki , göndermen gerken yabancı işi falan kolayda değil. Dİagne inat eder , gomis inat eder sen kontenjan açmak için geçen sezon ozornwaforu salladın , bak kaç paraya kaybettin adamı mesela.

adam kendide diyor zaten çok daha uzun sürede planlamada olur diye vs vs . izleyip göreceğiz. hakkımızda hayırlımız olsun

Yanlız şunu anladım toplantıdan önce transferlerle ilgili tembihleme yapılmış. Kimse isim sormadı ve üstü kapalı sorulan transfer haberlerine cevap vermedi.

Birde Erden bey alışmış gelişi güzel konuşmaya çünkü daha önce Ntv’de bir kaç programda izledim baya akıcı konuşuyordu. Yanlış bişey söylemiyim diye baya sıktı kendini dikkat etti. Ama büyük Galatasaray’lı..

Erden timur adamdır.
Galatasaraya bağlılık noktasında Senelerden beri aradığımız yönetici profilidir.

Art niyetli abuk subuk sorular soran adam şerefsizoğlu şerefsizdir.

Adamın sorumluluğu çok büyük.İlk baş projelerin başındaydı.Şimdi futbolun başınada geçdi.Kesinlikle kendisine yardımcı olunmalı.

Galatasaraya yakışacak kaliteli kadro kurulsunda son güne kadar beklemeye razıyım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Müthiş bir adam. Yalnız son soruyu kim sordurdu acaba erhan efendiye sanane kulubun sponsorluğundan nasıl geldiğinden gelmediğin lan.

Üst Alt