Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Herifler yatak odanıza kadar karışıyor, öğrenciler beraber kalamaz diye karışıyor. Yabancı kuralına mı karışmaları battı:D

Gelsin sınırlama da kurtulalım futboldan tamamen. Nah izlerim bi daha ben tarık tarzı oyuncuları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yigit sinan nejat
Hedef gostermek gibi olmasin ama neden milletin sinirleriyle oynuyor bu uyeler.
Abi yeter ya birisi duruyor digeri basliyor engelliyorsun yine cikiyor karsina.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kimsenin kolay kolay forumdan uzaklaştırılmasını istemem, buna karşıyım ama bir noktadan sonra artık provokasyon derecesinde yorumlar yapılıyor ve buna doğal olarak tepki verilince ikili tartışmalar sebebi ile uyarılar veriliyor. Sivrisinek ikide bir ısırmaya kalkarsa buna illaki bir reaksiyon olur, önemli olan bir yerden sonra sivrisinek bataklığına müdahele etmek.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boyle bir kafa ulke yonetiyor iste. Milyonlar da yeni Turkiye diye umut bagliyor. Burnu boktan kurtulmaz bu ulkenin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Düşünme yetisi olan herhangi bir insanın yeni Türkiye diye bir umudu yok zaten. Umut bağlayan kesim belli senelerdir. Adamların işi yok, açlıktan sıçtığı boku yiyorlar ama laf söyletmezler.

Bu yabanci kurali konusunda hep avrupayi ornek aliyoruz. suudi kardeslerimiz bu yabanci sorununu sunnete gore nasil hallediyorlar onu arastirmamiz gerektigini dusunuyorum ve cumhurbaskanimizda eminim benim dusundugum gibi dusunuyordur.

Sinan, sen herhalde İskandinavya bölgesini sadece gezmiyorsun, herhalde orada ikamet ediyorsun? Şu yazdığın mesaj içler acısı, yaşadığın ülkenin gerçeklerine tamamen aykırı. Farklı fikirlere tahammülsüzlükten bahsetmişsin, yetmemiş kulüpler Erdoğan kişisel fikrini beyan etmiş derler geçerler diyorsun. Sen Erdoğanın her fikrinin emir kabul edildiği bir ülkede hangi farklı fikirlere tahammülsüzlükten bahsediyorsun? Şu forumda ikide bir ben istediğimi yazarım diyorsun ama insanların aklı ile dalga geçme hakkına sahip değilsin. Lütfen sakın ben böyle düşünüyorum, bu fikirdeyim deme, bu yaptığın tamamen ülkenin gerçekleri ortadayken insanlar ile dalga geçmektir. Düşünce ve ifade özgürlüğünü sonuna kadar destekleyen biriyim ama insanların aklı ile dalga geçilmesine aynı derece ve şiddetle karşıyım.

o halde su sekilde mi demeliydim

cumhurbaskani veya x kisi goruslerini aciklarken ya GS vb kluplerin ve taraftarlarinin istegi yonunde aciklama yapmalidir ya da ilelebet susmalidir

boyle mi soyleseydim dogrusuydu ... yani bir siyasetcinin ya da yonetim erkinde gorev alan kisinin sorulan bir soruya cevap vermemesi veya veriyorsa icindekini soylememesi mi gerekiyor ?

cumhurbaskani veya x kisi goruslerini aciklarken ya GS vb kluplerin ve taraftarlarinin istegi yonunde aciklama yapmalidir ya da ilelebet susmalidir

boyle mi soyleseydim dogrusuydu ... yani bir siyasetcinin ya da yonetim erkinde gorev alan kisinin sorulan bir soruya cevap vermemesi veya veriyorsa icindekini soylememesi mi gerekiyor ?

Sorun bu değil.Cumhurbaşkanı Arena ismini de beğenmedi olmazsa daha iyi olur dedi mesela.Üzerinden 1 gün geçmeden Galatasaray yönetimi stadın adını Türk Telekom Stadyumu yaptı.Sonra bütün kulüpler katıldı bu kervana,Arena diye bir şey kalmadı.Şunu görüp de nasıl iyimser bir şekilde görüşü derler geçerler diyebiliyorsun?

Sinan lütfen, daha yazdığın mesajın içeriğinin ne kadar içler acısı, bu ülkenin gerçeklerine tamamen zıt olduğunu kavrayamıyorsun, lütfen daha fazla batırma. Ha bir dakika, şu yine aslında içler acısı olan mesajında ki soruya cevap vereyim. Cumhurbaşkanı, bu işleri öyle bir noktaya getirdi ki artık ister istemez herşey ona soruluyor zaten. Hadi bu durumu bir kenara koyalım, böyle bir sorumu soruldu, vermesi gereken tek cevap var, bu işin yetkili kurumu Futbol Federasyonudur. Yani herkes işin başından işine baksaydı böyle bir sorunun sorulmasına dahi gerek olmazdı. Bundan ayrı, konu ona sorulup sorulması değil, bu zaten dediğim gibi Allahın emri idi ama onun yaptığı açıklamanın bu ülkede şahsi fikrini beyan etmiştir diye geçiştirilebileceğini düşünmek, en hafif tabir ile içler acısı. Başka bir ortamda inan sana daha ağar sözler ve tepkiler verilirdi. Bir insan bu kadar mı yaşadığı ülkenin gerçeklerinden uzak olur.

Son düzenleme:
Sorun bu değil.Cumhurbaşkanı Arena ismini de beğenmedi olmazsa daha iyi olur dedi mesela.Üzerinden 1 gün geçmeden Galatasaray yönetimi stadın adını Türk Telekom Stadyumu yaptı.Sonra bütün kulüpler katıldı bu kervana,Arena diye bir şey kalmadı.Şunu görüp de nasıl iyimser bir şekilde görüşü derler geçerler diyebiliyorsun?

o zaman o soylemi emir kabul ettigini dusundugun kisi ve kurumlari elestireceksin , ornegin dursunu , ornegin demiroreni veya milli egitim bakanini

mesela teog diye bir sinav var , onun kaldirilmasini uygun goruyorum demis , basbakanla paylasacakmis

milli egitim bakani eger bu sinavin gerekliligine inaniyorsa cikar "eleme kriterimize en uygun yontem bu , kaldirilmasi mumkun degil" der , konu kapanir ... eger gider "kaldiralim o zaman" derse bu milli egitim bakaninin sorunudur

siz erdogan boyle dedi diye fikrinizden dondunuz mu , hayir , o kisilerin de donmemesi gerekiyor , mesele bu

Zorunlu düzenleme !
Türkiye Cumhuriyet'inin Cumhurbaşkanına hakaret edemezsiniz. Kişinin kim olduğu önemli değildir. Seviyemiz eleştirdiğimiz kişilerin seviyesi olmamalıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ülkede o kadar sorun varken kafayı buna mı taktınız? İnsanları rahat bırakın yeter ya.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o zaman o soylemi emir kabul ettigini dusundugun kisi ve kurumlari elestireceksin , ornegin dursunu , ornegin demiroreni veya milli egitim bakanini

mesela teog diye bir sinav var , onun kaldirilmasini uygun goruyorum demis , basbakanla paylasacakmis

milli egitim bakani eger bu sinavin gerekliligine inaniyorsa cikar "eleme kriterimize en uygun yontem bu , kaldirilmasi mumkun degil" der , konu kapanir ... eger gider "kaldiralim o zaman" derse bu milli egitim bakaninin sorunudur

siz erdogan boyle dedi diye fikrinizden dondunuz mu , hayir , o kisilerin de donmemesi gerekiyor , mesele bu

Bütün güç,karar mekanizmaları onun elinde.Bunu denetleyecek,hop birader sen ne yapıyorsun diyecek bir kontrol/yargılama mekanizması da fiilen ortada yok.Sen biraz Türkiye'yi de gez bence senin yurtdışı gezilerin bu ülke olsun.Cidden bu ülkede yaşamıyormuş hiç bilmiyormuş etmiyormuş gibi konuşuyorsun.

Üst Alt