Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan futbolda yabancı serbestliği ile ilgili A Spor kanalında bir takım açıklamalarda bulundu.

Bbu kuralın kulüpler ile konuşularak bir yere vardırılması gerektiğine değinen Erdoğna milli takıma oyuncu seçilemediğinden dem vurarak tabi ki yabancı oyuncu olmalı ama 6-7 yabancılı işi bitmiş isimlerden oluşan kadroları doğru bulmuyorum şeklinde görüş belirtti.

İşi bitmiş(?????? Mesela bizim bu seneki yabancılardan hangisinin işi bitmiş) yabancı olmasın.
Futbolcu olup olmadığı belli olmayan yerli olsun.

Bir adam her şeyi biliyor, her şeyden anlıyor ve her şey hakkında bir görüş belirtiyor ise, o adam hiç bir halta yaramaz.

DJMjfy1XkAAQBr6.jpg

Seneye 4+1 gelir bundan sonra.

Muslera
Mariano
Maicon
Fernando
Belhanda
Feghouli
Gomis

gibi bir kadro kurmuşken göndeririz bunları yerine piyasayı yine 10 Milyon veren Fener domine eder. Biz de Tarık'lara kalırız 3-4 verip.

Bu adamları da göndermek için takla atar yok pahasına elde çıkarırız sonra kulüp niye borçlu.

Bir plan yapılıyorsa 10 yıllık olur en az yanlış da olsa. Her şey günlük yaşanıyor. Ne bilim, ne üretim ileri gidemiyoruz.

Bu kafayla bir halt olmaz bizden, sınır dışına çıkıp Almanya, Fransaya bakın... Sınırsız yabancı ama altyapılar elmas madeni gibi...... başlatmayın sınırınıza, Cumhurbaşkanı gereksiz yere girmiş konuya, çünkü tamamen duygusal bir açıklama. Bi kere avrupada lig sıralamasında en yüksek seviyemizdeyiz. DK eleme grubunda keza liderlik şansını son 2 maça bırakmamız tarihimizde görülmemiş başarı. Son olarakta hiç bu kadar yerli/milli avrupanın üst düzey liglerinde yer almamıştı.

Ne hikmetse dönüp altı boş, duygusal bir şekilde sınır batıyor bir tarafımıza. Kapatın anasını satayım futbolu. Yağlı güreşe odaklanıp, doping basalım topluca..

İşi bitmemiş yıldızlar can atıyor başkanım bizim ligte oynamaya, adamların rüyasını süslüyor senin Ozan'golo Kante, Nemanja Selçuğun, Chiellini Topal'ınla beraber top oynamak.

Bazen var ya burnumuzun ucunu dahi göremiyoruz, sırf bir konu hakkında boş bir görüş belirtmek için.

6-7 dedi de takımların çoğunda sahada min 8 yabancı var. O da min yani. Zaten bu herifin el attığı bit şeyin hayır etmesine ihmal ve ihtimal yok. Netice itibariyle zaten sınır gelirse şahsen Türk futboluyla ilişiğimi keseceğim, Galatasaray için bile bu rezilliğe katlanılmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bunların olacağı Aziz ile el ele kol kola izledikleri maçtan belliydi. Ben o tabloyu görünce bir şeyler olacağını anladım lakin sadece Aziz'e suç bulmamak lazım. Bunu Arda ve Rıdvan gazlamıyor ise ben de hiçbir şey bilmiyorum.

İnsanların derdi günü yabancı sınırı olmuş. Yabancı sınırı gelecekse ben ve benim gibi bir sürü kişi digitürkü iptal ettirir, kendileri izlesinler maçları.

Bu sene transfer edilen yabancıların işi bitmiş ise, sadece bizim aldığımız oyuncular için konuşmuyorum, Türk oyuncuların durumu ne? Bu ülkenin en büyük yıldızı olarak lanse edilen adamın milli forma altında otuz dakikada pili bitti.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Boyle bir kafa ulke yonetiyor iste. Milyonlar da yeni Turkiye diye umut bagliyor. Burnu boktan kurtulmaz bu ulkenin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

simdi ne desem hem beni hem forumu tehlikeye atar o yüzden susuyorum

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

kufur hakaret edersen elbette dedigin gibi olur

insanlarin farkli dusuncelere sahip olup bunu dile getirmelerine tahammul edemiyor olmamiz daha buyuk bir sorun yabanci kisitlamasindan

ornegin ben yabanci kisitlamasinin bir fayda getirmeyecegini dusunen genis kesimdenim ama erdogan ya da bir baskasi farkli dusunebilir

tff de klupler bu konuda yabanci kisitlamasindan yana degiller , sayin cumhurbaskani kisisel gorusunu aciklamistir der konu kapanir

kufur hakaret edersen elbette dedigin gibi olur

insanlarin farkli dusuncelere sahip olup bunu dile getirmelerine tahammul edemiyor olmamiz daha buyuk bir sorun yabanci kisitlamasindan

ornegin ben yabanci kisitlamasinin bir fayda getirmeyecegini dusunen genis kesimdenim ama erdogan ya da bir baskasi farkli dusunebilir

tff de klupler bu konuda yabanci kisitlamasindan yana degiller , sayin cumhurbaskani kisisel gorusunu aciklamistir der konu kapanir
Sinan, sen herhalde İskandinavya bölgesini sadece gezmiyorsun, herhalde orada ikamet ediyorsun? Şu yazdığın mesaj içler acısı, yaşadığın ülkenin gerçeklerine tamamen aykırı. Farklı fikirlere tahammülsüzlükten bahsetmişsin, yetmemiş kulüpler Erdoğan kişisel fikrini beyan etmiş derler geçerler diyorsun. Sen Erdoğanın her fikrinin emir kabul edildiği bir ülkede hangi farklı fikirlere tahammülsüzlükten bahsediyorsun? Şu forumda ikide bir ben istediğimi yazarım diyorsun ama insanların aklı ile dalga geçme hakkına sahip değilsin. Lütfen sakın ben böyle düşünüyorum, bu fikirdeyim deme, bu yaptığın tamamen ülkenin gerçekleri ortadayken insanlar ile dalga geçmektir. Düşünce ve ifade özgürlüğünü sonuna kadar destekleyen biriyim ama insanların aklı ile dalga geçilmesine aynı derece ve şiddetle karşıyım.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt