Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "İki takım da Arena'da oynayacak"

Cevap: Erdoğan: İki Takım da Arena'da Oynayacak

beşiktaşı alırlarsa stada stadı terketmeyi teklif ediyorum floryada oynarız aslanlar gibi bunların bizi sürekli ezmesine izin vermekten iyidir..

Nerde demiş bunu? Adamın o kadar işi içinde bununla ilgilenecek zamanı mı var bakalım? Daha dün geldi Brezilya'dan, ne ara konuşmuşlar?

Geçiniz.

Başbakan bu işe karışamaz, bu kadar net diyorum.Kimse GALATASARAY camiasını karşısına alamaz, masaya yumruk vurulacak bu kadar basit.Artık yönetim mi vurur, genel kurul mu ama bu iş savaş gerektiriyorsa savaş arkadaş.Olmadı Ali Samiyen'i geri verecekler bizde orayı değerlendirmesini biliriz, Arenayı versinler beşiktaşa biz onların misafiri olalım.

Beşiktaş inönüden çıkacak orasını devlete ya satacak yada iyi bir rakama devredecek, bunun karşılığında borçları temizlenecek ve Arenaya ortak olacaklar.Proje budur arkadaşım, bunu anlamak için alim olmaya gerek yok.Kimse Beşiktaşın hangi kaynakla , devletin ve turizim bakanının izin vermediği sit alanı ilan ettiği yere nasıl stad yapacağını konuşmuyor.Varsa yoksa Arena , madem öyle gitsin kadıköyde oynasın 1 sene boyunca ne olacak ki ? , kadıköyün adı bile geçmiyor çünkü proje başından beri belli Arenaya BJK yi ortak etmek.

Eğer Camiamızı Sahsına sahip çıkamazsa, bir daha GALATASARAY ın adını ağzıma almam.Bu iş çocuk oyuncağı değil, şikeci fener kadar sahip çıkamayacaksak evimize namusumuza başlarım ben öyle kulübe.

habere inanmıyorum. bu kadar aleni bir şekilde karışacağını sanmıyorum. maşalar kullanmak için maşayı rahat bulurlar. kendisi karışmaz bu işe.

Şayet bu haber doğruysa ve Galatasaray yönetiminin TT Arena hakkında söz sahipliği yoksa bu işlerin kararını hükümet verecekse,

Hiç durmasınlar stadın anahtarını versinler, biz başka bir yer buluruz oynamaya,

En iyisi kendin yapmak, biraz ufakta olsa kendinin olsun.

problemde burada türkiyede hiç bir stad kulüplerin değil hepsi gençlik ve spor il müdürlüklerinin. fenerbahçe şükrü saraçoğlu kendisinin sanıyor ama onlarda bizim gibi 49 yıllığına kiraladılar.

----------------------------------------------------------

Başbakan her zaman ki gibi yanlış yapıyor. Yanlış sularda yüzüyor.

Hiç bir halta inanmayın zaten.Fikret Orman Brezilyaya başbakanla konuşmaya gidiyor haberini de unutun.Konu Başbakan olunca işinize gelmeyen her habere yalandır,dememiştir diye kılıf bulun.Şike sürecini de o yönetmedi zaten.2020ye 8 yıl varken Olimpiyat stadının bir anda yenilenme çalışması fikri de ondan onay almadı.Kafanızı kumdan çıkarmanız için yapması gereken tek bir şey kaldı.Onu yazarsam sağlam ceza alırım.Hayal gücünüze kalsın o da.

------

Naklen yayınlanan Resmi bir basın açıklaması ile TT Arena'nın anahtarını devlete iade etmesini ve ;

" Sizin amacınız bizi oradan çıkarmaksa buyrun sizin olsun kökü temeli... Ama biz orada yokuz...

Biz gerekirse Floryada oynarız... Bundan sonraki tüm hamlelerinizde yanınızda değiliz.

Buyrun siz s....tınız siz temizleyin Türk Futbolundaki pisliği "

demesini beklyorum yönetimin...

Zalimlerle mücadeleden vazgeçme lüksümüz yok. Biliyorum şuandaki ruh halini bunları söyletiyor bazen ben de böyle tepki veriyorum ama doğrusu bu mu? Hiçbir şey bizi yıldırmamalı sonuna kadar haklı mücadelemizde devam etmeliyiz, mücadele alanı asla terk edilmez.

once dusurulen ucagin hesabini sor.iyice igrendirmeye basladi kendisini.

unal baskan gaza gelip al stadini cal basina desin.

resmi bir söylem görelim ona göre yorumumuzu yaparız ama velakın bu fenerlı basının asıl amacı bu zaten, basbakanda ıstıyor bastırıyor dıyıp bızım yonetımı baskı altına almak..basbakan once dusen ucagı ve sehıtlerı dusunsun!!! stad ısıne karısmasın bı zahmet!!

Saçmaligin daniska'si.

Sayin basbakan, futbol'dan önce ilgilenmen gereken çok sey var.

Nerde demiş bunu? Adamın o kadar işi içinde bununla ilgilenecek zamanı mı var bakalım? Daha dün geldi Brezilya'dan, ne ara konuşmuşlar?

Geçiniz.

kurumlarla kisileri ayrilsini nerde soyledi?

ucakta gazetecilere soylemisdi.bunuda ucakta soylemis ola bilir.

ben sahsen guvenmiyorum, soylemis ola bilir bekliyorum yani.

insallah tez zamanda o koltuktan duser.

Haber doğruysa; işine baksın başbakan. O statın hakları bizde. Sen en önce daha fazla sorumluluğun olan şeyleri yap!

Ancak haberin yalan olduğunu düşünüyorum. Gayet saçma bir haber çünkü mantık çerçevesinde değerlendirince.

Üst Alt