Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın


Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakıneren albayrak ı hiç izlemedim adam akıllı ama Volkan Şen bence yapılabilecek en iyi transferlerden biriydi. Umarım doğrudur
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınSercan'ı tercih ederim şu anda.Volkan son zamanlarda çok formsuz.Eren Albayrak konusunda bir şey diyemeyeceğim.
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınEren'i izlemediğim için yorum yapamam ama Volkan kafasını kaldırıp top oynamayı öğrenmediği sürece pek bir işe yaramaz. Sercan'ı tercih ederim Volkan'a. Umarım zilyon tane yaptıkları yalan haberlerden biridir.
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınIkiside uzak dursun...

Sercan'i alsinlar adam akilli is yapmis olurlar uzun bi aradan sonra
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınSercan'ı da alsınlar. Volkan zaten Amerika'dan dolayı gözden çıkarılmıştı. Sercan'ı da alabilirsek müthiş olur.
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınŞimdi Volkan'ı alalım sonrada Sercan'ı alırız. Ligin en iyi futbolcularından biri.Aklını kullanırsa bizde zirve yapar.Eren'i bilmiyorum ama daha evvel de bu doğrultuda haber çıkmıştı.
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakıneğer doğruysa muazzam bir transfer bence yanlarına sercan alınsa süper olur arda volkan sercan üçlüsü süpürür tabi arkaşarına iki yönlü oynayacak en az 2 orta saha olmalı bence kim ne derse desin bu ülkede arda nın yerini doldurabilecek bir tane adam var oda iyi bir volkan şen Galatasarat la burrsanın oynadıkları maçları hatırlayın sol tarafımızı felç ederdi volkan şen inanılmaz sevindim umarım sercan da yanlarında gelir paket olarak.....
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınVay be sağ kanadımızda Aydın oynuyor.Şu anda tartışmasız türkiyenin en iyi sağ açığı olan Volkan a ağız burun kıvıranlar var.Heralde Pedronun geleceğini sananlar var aramızda.
 
Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakınBursalı Eren G.Saraylı olduAslan ara transferde ilk hamleyi yaptı. Sarı-kırmızılılar Bursaspor`da kadro dışı bırakılan Eren Albayrak`la anlaştıAra transferde kadrosunu takviye etmeyi planlayan G.Saray`ın aldığı ilk isim belli oldu. Sarı-kırmızılılar Bursaspor`un 19 yaşındaki genç yıldızı Eren Albayrak`la anlaştı. Bursaspor yönetimi tarafından sözleşmesini uzatmadığı için süresiz kadro dışı bırakılan sol kanat oyuncusu yöneticilerin yaptığı görüşmeler sonucunda sarı-kırmızılı takıma transfer oldu. G.Saray Başkanı Adnan Polat ile Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı arasında geçtiğimiz günlerde yapılan görüşmede taraflar 630 bin lira bonservis bedeli üzerinde uzlaştı. Eren Albayrak Ocak ayında başlayacak ara transfer döneminde resmen G.Saraylı olacak. İki kulüp başkanı arasında Eren Albayrak için yapılan transfer zirvesinde Sercan`ın isminin de gündeme geldiği ancak anlaşma sağlanamadığı kaydedildi. Başkan Adnan Polat`ın, Sercan için önümüzdeki günlerde Yazıcı ile yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

ABDULLAH EĞİLMEZBursalı Eren G.Saraylı oldu
 
Üst Alt