Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Cevap: Eren Albayrak ve Volkan Şen Galatasaray'a çok yakın

Kesinliklee volkann şen alınmaLı yaaa anılın sercan dan bi aşağı kalır yok..solda arda sağda volkan tutamazlar bizi valla.. bide adam akıllı çift yönlü adam alırsak süper olur. eren de cok iyiydi bu cocukk bülent korkmaz oynatmıstı ilk bu herifi sonradan niye patlama yapamadı bilmiyorum ama kumaşı cok iyidir onun

Abicim pembe gözlükleri takinca hayat daha güzel biliyorum ama bu kadar ucmasan? Gecen sene sagda Keita solda Arda varken bile tutuyorlardi bizi, bilmem hatirlarmisin?

Hagi Volkan ı ilk hafta kadro dışı bırakır:eek:,ayrıca keita nın geç dönmelerinden şikayet edip,Volkan ı almak ne büyük embesilliktir!!!!

Ne yapsınlar almasınlar mı ?

Şapkadan tavşan çıkarmaz ama gelecek sezona sağ kanat aramayız +1 olur

Volkan'in vatani Amerika mi, ya da ailesi orada mi yasiyor. Kiyaslamaya bak.

Volkan Şen çok kolay harcanmış ama sanki 1000lerce Türk pasaportlu sağ açık var..

Milli Takımın sağ açığı kimdir? Bunu düşünmek lazım.

Telegol'e göre Volkan Şen Galatasaray'da!

954fb0ebf1d84fb921bfb0b6e045d57f_S.jpg

Ve Telegol den müthiş bir iddaa. Pazar akşamı Telegol Programında Volkan Şen'in Takım arkadaşları ile konuştuğnu ve Galatasaray ile anlaştiğni söyledi.

Galatasaray tarafından iş sona ermiş ve Pazartesi günü Masaya oturulacakmış.

Kaynak: SporHastasi.Com

Beyler bu takımda oynamayı hak eden ve ilk11 de banko oynar dediğiniz yerlileri bi saysanıza, arda-sabri benim bu kadar, volkan alındıysa ki inşallah alınmıştır, en azından 3 eder , sahaya 5 tane yerli çıkmak zorunda değilmi? 3 oyuncu sayabilmek 2 den iyidir.

valla ben kanattan bizi gecen sene tuttuklarını hatırlamıyorum abicim.. 20 macın 15 inde yardırdılar be herifer. ayrıca diğer yönlerimizide düzeltmemiz lazım çift yönlü adam almamız lazım vs vs .. sadece ben volkanın o kanadı ucurcağını soledim..

Beyler bu takımda oynamayı hak eden ve ilk11 de banko oynar dediğiniz yerlileri bi saysanıza, arda-sabri benim bu kadar, volkan alındıysa ki inşallah alınmıştır, en azından 3 eder , sahaya 5 tane yerli çıkmak zorunda değilmi? 3 oyuncu sayabilmek 2 den iyidir.

Volkan Sen, Sercan, Olcan Adin, Sezer Ozturk, Selcuk Inan ve Yekta'yi alicaksan ve is biter :)

Harika olur. Sürat var,şut var,yetenek var daha ne olsun ?

Çift yönlü orta saha şart, bence 2 tane orta saha şart, adam gibi 2 tane adam alınsın bunun üzerine gersini yaza düşünürüz.

Adam kendini geliştiremedi aga, İsmail Odabaşı Eren'in gerisindeyken şu an daha iyi durumda. Mental yönden zayıf belli ki. Yine de beleş olduğu için denenebilir. Ben hala Muhammet'in gelmesinden yanayım

Muhammet'i vermezler kimseye:) Eren konusunda nötrüm. Bir denensin, zarar gelmez. Volkan ise gelirse çok saç baş yoldurur:) -Volkan'a pek ihtimal vermiyorum açıkçası-

valla ben kanattan bizi gecen sene tuttuklarını hatırlamıyorum abicim.. 20 macın 15 inde yardırdılar be herifer. ayrıca diğer yönlerimizide düzeltmemiz lazım çift yönlü adam almamız lazım vs vs .. sadece ben volkanın o kanadı ucurcağını soledim..

abicim iyi hoş söylüyosunda takımda üretkenlik yokki bitirici adam yok adamlar yardırsa ne olur kanatlara pas trafiğini saplıcak adam yok

valla bu taraftari anlamiyom. sercanla ilgileniyoz yazar gazetede, sercani napalim istanbul gecelerine akar son vurusu kötü, volkani alalim derler.

volkani aliriz, volkani ne yapalim sercan daha yetenekli sercani alsinlar dersiniz.

aynisi nondada oldu. jo geliyor kim gitsin diye tartisirlar, herkes nonda der. simdide yönetimi sucluyolar nonda gibi adami nasil gönderiyolar diye.

Volkan Sen, Sercan, Olcan Adin, Sezer Ozturk, Selcuk Inan ve Yekta'yi alicaksan ve is biter :)
Kesin biter, adamlar bizde tutar tutmaz o ayrı, 10 tane yabancı çöplüğü yapacağına 4-5 çok kaliteli yabancı serpişti buraya olsun varsın, iş herzaman yerlilerde biter, ligde de avrupada da, 2000 yılı geyiği yapmicam hagi-popescu-tafarell diye, zaten bunlardan bulamayız bulsak ta alamayızi bir hagi yok şu an ,bu yerlileri al 8-10 milyonluk 4 yabancı al , sattığın yabancıları da maliyetten çıkar, çok düz mantık yaptım biliyorum ama, o kadar da karmaşık değil bence olay.

Eren Albayrak 3 sezonda toplam 6 maç oynamış nereden görüp de beğenip almışlar anlamadım :)

Bu arada Bursaspor iyi bir iş çıkarmış Eren'i satarak.

4 katı fiyatına satmışlar Galatasaray'a.

Üst Alt