# Eren Albayrak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Albayrak

Bugünki maçı seyretmedim ama Bursa' nın Emre' si daha iyi gibi...Hayırlısıyla Telles' i İnter veya başka bir kulübe iyi fiyatla satarsak böyle biri lazım bize. Bonservissiz alınma imkanı varken değerlendirilmesi mantıklı bir hamle olur, tutmazsa zarar bile etmeden gönderilmesi mümkün olacaktır...

Hem eldeki yerli futbolcuların alayına çöp muamelesi yapıp hem dikkat çeken az sayıda yerli oyuncu önerisine de ezbere muhalefet edenler kendi önyargılarını bir sorgulasınlar lutfen. Yetersiz olanlar gidecek, yenileri denenecek, başka yolu yok...

14 yabancı hakkı var diye tamamını çok kaliteli futbolcularla kullanmaya ne maddi imkan var, ne de bunu becerebilecek bir yönetim ve teknik kadro ki tamamı yabancı oyunculardan kurulu bir ilk 11 in de birtakım mahzurları kaçınılmaz...Ola ki yönetim ve teknik kadro tümüyle değişir, tutarsa Adnan Polat' ın Selçuk-Elmander transferleri gibi, yeni gelenlere bedava hediye manasına gelir, fena mı?...

Eren Emre'den iyi. Emre cok beyinsiz bir futbolcu. Takimda zaten yeterince var bu oyuncu tipinden.

Az maliyetle gelecekse gelsin eger Telles satilirsa. Yoksa Telles-Carole sol bek icin yeter de artar bile ayrica Olcan da var elimizde.

Ilk olarak acilen transfere ihtiyacimiz olan bölgeler ile ilgilensek sizce nasil olur??

Çöp falan değil ayrıca sol bekte gerekli Telles gidebilir Carole'un alternatifi lazım iyi bir oyuncu takımın öbür eksikleri var diye sol bek darlığı es geçilemez.

Eren Emre'den iyi. Emre cok beyinsiz bir futbolcu. Takimda zaten yeterince var bu oyuncu tipinden.

Az maliyetle gelecekse gelsin eger Telles satilirsa. Yoksa Telles-Carole sol bek icin yeter de artar bile ayrica Olcan da var elimizde.

Ilk olarak acilen transfere ihtiyacimiz olan bölgeler ile ilgilensek sizce nasil olur??

Eren demişken, ilk aklıma gelen Derdiyok oldu. Yanına da Luiz Adriano gibi biriyle forvet için tam ''Derdimiz yok'' durumu hasıl olurdu...

Bu takımın futbolcu almaktan öte satması/göndermesi gerekiyor, hem de acilen önümüzdeki yaz. 40 tane sözleşmeli futbolcu var, 30 tanesi elazığspor, mersin iy seviyesinde zaten. Bunları göndermeden, çöpe atılacak 50 bin euro'muz dahi yok. Solda Carole var şimdilik, Telles dönebilir bir ihtimal, o yüzden Olcan hıyarını göndermeden sola transfer yapılmamalı.

Onu bu kis transfer döneminde alacaktik hazir Kasimpasa Umut Bulut gibi bir illetti almaya razi olmusken.

Denizli ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bu saçmalıktan sonra. Eren' i satmayı düşünmediklerini söylemiş olsalar da halledilirdi bir şekilde, futbolcu zaten gelmek ister...

Ne Umut gitti, ne Eren geldi; Donk da sözleşmesi bitecek bir oyuncu için olmadık bir bedelle alındı...

Kısmet kapıya dayanmışken, ''Burak-Umut out, Eren-Adriano (Ya da emsali biri) in'' şeklindeki hayalimin içine ettiler, başta Denizli olmak üzere...

Eren´i 17-18 yaslarindan Bursaspor alt yapilarindan taniyorum. Hücum anlaminda cok yetenekli, ve gelecegi parlak bir kanat oyuncusu olarak gösteriliyordu. Yönetim ile anlasamayinca, Trabzon kapmisti. Trabzon´da 1461 disinda kendini göstermedi, ancak 21 yasinda geldigi rize´de, her sene üzerine koyarak gitti.

Son 47 macta, bir anadolu takiminda 16 assist bir bek icin coküst düzey bir rakam.

Söyle bir ligin geneline bakarsak, son yillarda en kaliteli oyuncularin Bursaspor alt yapisindan ciktigini görebiliriz. Ben sözlesmesinin bitecegini bilmiyordum, öyle ise bence Eren alinmasi gereken bir oyuncudur, sadece bek olarak da düsünülmemesi gerekir. Eren´in asil pozisyonu kanatlarda, daha ofansif bir oyuncu. Belki oralarda da faydali olabilir, iki yildir bek oynuyor, ve savunma yönünü güclendirmis bir oyuncu artik.

Bedelsiz cok iyi bir transfer olur. Ben zannetim ki simdi cikaracaklar yine 4-5 milyon avro masraf diye. Emin ile tartismamizdaki sözleri geri aliyorum. Bence iyi bir ücrete, takima kazandirilmalidir.

Denizli ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bu saçmalıktan sonra. Eren' i satmayı düşünmediklerini söylemiş olsalar da halledilirdi bir şekilde, futbolcu zaten gelmek ister...

Ne Umut gitti, ne Eren geldi; Donk da sözleşmesi bitecek bir oyuncu için olmadık bir bedelle alındı...

Kısmet kapıya dayanmışken, ''Burak-Umut out, Eren-Adriano (Ya da emsali biri) in'' şeklindeki hayalimin içine ettiler, başta Denizli olmak üzere...

Bence de her türlü biterdi Eren transferi. Zaten Euro öncesi milli takim icin de ilk 11'e girme ihtimali artardi Kasimpasa'da attigi golleri bizde atmaya devam etseydi.

Cok kötü bir yol cizdi bizimkiler ne yazik ki. Eren bu kötü yerli oyuncu havuzunda alinabilecek nadir öne cikan adamlardan biriydi önümüzdeki sürec icin.

Şimdi klasik lafı söylemem lazım. Eren eğer söylenildiği gibi iyi bir oyuncuysa zaten biz alamayız, yok çöpse biz alırız. Maalesef galatasarayın transfer politikası son yıllarda böyle. Menajerler kötü futbolcuları fahiş fiyatlarla bize sokma derdindeler. İyi futbolcuların zaten başka talipleri çıkar biz alamayız

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt