Eren Derdiyok Ayrılmayı Düşünmüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
e.jpg

Galatasaray'da Serdar Aziz'le birlikte bileti kesilen Eren Derdiyok, açıklamada bulundu.

Sarı-Kırmızılı golcü, Serdar Aziz'le Florya'da çalıştıklarını söyledi, 'Kulüpten alacaklarım için hiç ağzımı açmadım. Ancak yaşanan son süreçle berabere avukatım hukuki işlem başlattı. Hazırlıkları için İstanbul'a geldim ama planlamada olmadığım ve idmana çıkamayacağım söylendi. Benim kulüple 5-6 ay daha kontratım var ve bu şekilde ilerleyeceğim dedi.

Sarı-Kırmızılı kulüple sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 30 yaşındaki golcü oyuncu, takımdan ayrılmayı düşünmediğini duyurdu.

Eren Derdiyok, 'Serdar Aziz'le beraber tesislerde idmanlarımızı yapıyoruz. Florya'da hoca ile kısa bir görüşmem oldu. Kulüpten alacaklarım için bugüne kadar ağzımı açmadım.Ancak yaşanan son süreçle beraber avukatım hukuki bir dönem başlattı. Tatildeydim ve bana iletilen bir şey yoktu. Belirtilen sürede İstanbul'a geldim hazırlıkları için. Ancak bana antrenmana çıkamayacağım söylendi. Planlamada olmadığım belirtildi' diye konuştu.

Sakat olduğu dönemde yoğun baskı altında kaldığına vurgu yapan Sarı-Kırmızılı futbolcu kendisiyle ilgili alınan kara şaşırdığını söyledi.

Eren Derdiyok,'Ciddi ve sıkıntılı bir dönem geçirdim. Ancak hiçbir zaman kötü idman yaptığım için bana tavır gösterilmedi. Ağrılarım vardı ve nedense bu kabullenilmedi. bazı ağrıların nedenini tespit edemeyebilirsiniz. Bu durum üzerimdeki baskıyı da artırdı. Baskı altında tek forvet olarak mücadele etmenin handikapını yaşadım. Üstelik son Sivasspor karşılaşmasında da takım iyi oynamış ve kazanmıştı. bunun ardından alınan karar beni şaşırttı. 5-6 ay daha kontratım var ve Galatasaray'ın futbolcusuyum. Bu şekilde de ilerleyeceğim. Buradaki idmanlarda elimden geleni yapacağım sonuna kadar' ifadelerini kullandı.

Milliyet/Skorer

kalıyorum, gitmiyorum,paramı alırım diyenlere adam akıllı ders vermezsen eğer hepsi yatarak para alma peşine düşer.

Bakın daha serdar ve diğerleri de zamanla aynısını yapacak.

Kiralaycaksin bir 2 halisaha ;

Sabah 7'de avrupa yakasına, aksam 7'de anadolu yakasına birer idman koyacaksın(gerekirse düz koşu) noter eşliğinde 2 saat idman yaptiracaksin.
Kaçırdığı idmana 100 bin lira ceza keseceksin.
Bak bakalım 2 ay sonra köpek gibi sözleşme fesh etmek için pesinden nasıl koşuyorlar.

Basta yazdigin dogru , bence bu gidisle bonservis beklerken pisman olacagiz gondermedigimize tum alacaklarini odemek zorunda kalarak

Yalniz son dedigin mumkun degil hatta ya devreye giren ya da girmek uzere olan yeni kurallara gore "takimdan ayri idmana zorlama" da yasaklaniyor

Bu sekilde alaturka yontemlerle oyuncuya baski yapamazsin . Sozlesme imzalayip sonra suresi gelmeden gonderip parasini vermemezlik yapamazsin . Bu yontemler geride kaldi , iyi dusunup imza atacaksin , iyi dusunup kadro disi karari alacaksin

devre arasinda teklif yoksa niye ayrilsin
zorla mi
sene sonunu beklerim ben de eren olsam
sozlesmesi bitiyor nasil olsa
alismisiz herifleri mal yerine koymaya git gel hain les su bu
adam da diyor baski vardi diye
ilk kacirdigi golde stad kafasina yikilirsa herif napsin

Unal aysalin FTye cektigi muameleyi FT de bu adama cekiyor. Agrilarim var diyen adama agrisini kanitlamasi istenmis, bu sebeple idmana alinmiyor kulupten kovulmaya calisiliyor.gitmeyince kotu olan bu adam oluyor.

ub.msji

bu saatden sonra o formayi giynemez, f.t aciklamasinda ikinci yari olmayacak dedi, oynatirlarsa maclara gitmeyin bukadar basit!

Agri ve bulanti bugun hala tip literaturunde sebebi kesin olarak aciklanamayan olgulardir cunku bunlar beyin odaklidir

Tip fak birinci sinif dersi , brain controls pain .

Bunu terim bilmez ama doktorlarin da kalkip "bir seyi yok agrisi palavra" diyecegini sanmiyorum

Agri ve bulanti bugun hala tip literaturunde sebebi kesin olarak aciklanamayan olgulardir cunku bunlar beyin odaklidir

Tip fak birinci sinif dersi , brain controls pain .

Bunu terim bilmez ama doktorlarin da kalkip "bir seyi yok agrisi palavra" diyecegini sanmiyorum
"sinan ile hayata yeniden dogalim" her sabah sizlerle :hat:

Üst Alt