Eren Derdiyok Galatasaray'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok Galatasaray'da İddiası!

1595652_h.jpg

Galatasaray
, Eren Derdiyok transferinde sona yaklaştı.

Galatasaray'ın, golcü oyuncu Eren Derdiyok için Kasımpaşa'ya yapmış olduğu para artı takas teklifi kabul gördü. Taraflar artık transferin detaylarını görüşüyor.

Hangi oyuncunun takasa ekleneceği, bonservis için ne kadar ödeneceği gibi konularda da son aşamaya gelindi. Kasımpaşa daha önce Beşiktaş'la da bu konularda anlaşmıştı. Ancak kulübünden 1.8 milyon Euro yıllık ücret alan Eren, Beşiktaş'ın teklifinin daha düşük olması sebebiyle gitmek istemedi.

Galatasaray'ın ise tecrübeli golcü Eren Derdiyok ile el sıkıştığı belirtiliyor. Galatasaray'ın yıllık 2.2 milyon Euro önerdiği de gelen haberler arasında.

Galatasaray'ın, Eren Derdiyok transferini haftaya açıklanması bekleniyor.

Kasımpaşa, Galatasaray'ın Eren Derdiyok teklifini kabul etti - Türkiye Transferler

2. forvet olucak ise ki öyle olucak gibi maaşı çok fazla ama 4-4-2 gibi bir taktikte 2. yardımcı forvet olucaksa belki.

bu zamana kadar iddiasi diye acilan her baslik fos cikti
iyice bokunu cikardiniz bunun
benim zamanimda en azindan elle tutulur haberler aciliyordu
artik her bok var

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Polat döneminde Kewell,Baros,Keita,Meira,Giovanni,Misimovic,Jo falan geliyordu.Dursun'un getirdiği tek isimli yıldız Podolski.Onu da Abdürrahim devre arası bağladı.

benim dönemimde culio falan geldi
kazim icin nöbet tutan vardi
haldun döneminde daha üye degildim galiba burada

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Üst Alt