Eren Derdiyok Göztepe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eren Derdiyok Göztepe'de

D_G1EG6XsAAbqb8.jpg:large

Son olarak Galatasaray’da forma giyen 1988 doğumlu oyuncu Eren Derdiyok’la 2+1 yıllık sözleşme imzaladık.

Basel altyapısında forma giydikten sonra yine aynı takımda profesyonel futbol yaşantısına başlayan Eren daha sonra Bayer 04 Leverkusen takımına transfer oldu. Bayer 04 Leverkusen takımından Hoffenheim'a transfer olan Eren 2013-2014 sezonunda tekrar Bayer 04 Leverkusen takımında kiralık oynadı. Golcü oyuncu ülkemizde ise Kasımpaşa ardından Galatasaray formalarını giydi.

Eren’e Göztepe’mize hoş geldin diyor, başarılar diliyoruz.

Kırılgan bir herif olsa da karakterliymiş, bazı yavşaklar gibi arkadan sallamadı.
Sence de bu adama ayıp edilmedi mi şampiyonluk kutlamasına çağırmayarak? Bizim için yetersizdi tamam ama iyi kötü zaman zaman katkı aldık. Geçen sene de asist gol sayısı olarak toplamda 10'luk bir skor yaptı sanırım. Geçen sene Tarık'ı bile şampiyonluk kutlamasına çağırıp Eren'i çağırmamayı ben hiç içime sindiremedim. Ayrıldıktan sonra bile en ufak bir olumsuz şey söylemedi arkamızdan. Bazen şu kulüpteki işlere hakikaten akıl sır erdiremiyorum yav...

Üst Alt